Zamknij

Billie Eilish i Justin Bieber razem. Nowa wersja hitu "Bad Guy"

Piotr Krajewski
12.07.2019 11:58
Billie Eilish Justin Bieber Bad Guy remiks nowa wersja hitu
fot. Instagram (Billie Eilish)

Billie Eilish i Justin Bieber łączą siły w nowej wersji „Bad Guy”, wielkiego hitu 17-letniej Amerykanki, który podbija listy przebojów na całym świecie. Jak przyznała sama Billie Eilish, współpraca z Justin Bieberem była jej wielkim marzeniem.

Billie Eilish i Justin Bieber: nowa wersja „Bad Guy”

Billie Eilish wydała nową wersję hitu „Bad Guy”. W remiksie pojawia się gościnnie Justin Bieber, wielki idol 17-letniej gwiazdy z Los Angeles.

Nastoletnia piosenkarka niejednokrotnie mówiła w wielu wywiadach, że jest fanką Justina Biebera i marzy o spotkaniu go osobiście. W ostatnim czasie Billie Eilish nie tylko poznała go, ale również nagrała nową wersję „Bad Guy”. Remiks promuje stare zdjęcie artystki w jej pokoju pełnym plakatów Biebera.

„Bad Guy” to obecnie jeden z największych przebojów na świecie i murowany kandydat do jednego z najpopularniejszych hitów lata 2019. Wpadająca w ucho piosenka, która łączy w sobie muzykę popową i trap, pochodzi z debiutanckiej płyty Billie Eilish. Album „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” ukazał się w marcu tego roku. Zgarnął mnóstwo pozytywnych recenzji i pokrył się złotem w Polsce.

Billie Eilish to amerykańska piosenkarka, która szturmem podbija świat swoją intrygującą i często niezwykle mroczną muzyką. Jej single mogą pochwalić się ogromną ilością odtworzeń w serwisach streamingowych, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń na YouTube. Wielu krytyków zgodnie ogłosiło ją najważniejszą debiutantką 2019 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK