Zamknij

Billie Eilish w nowym singlu "My Future". Tak emocjonalnego utworu jeszcze nie miała [WIDEO]

31.07.2020 13:44
Billie Eilish
fot. mat. prasowe

Billie Eilish zaprezentowała nowy singiel „My Future”. Młoda artystka stworzyła utwór w trakcie kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa. Do emocjonalnej piosenki powstał animowany teledysk.

Billie Eilish wróciła z nowym singlem „My Future”. To pierwsza premierowa piosenka 18-letniej piosenkarki od czasu wydania utworu „No Time To Die”, który zapowiada kolejny film o przygodach Jamesa Bonda. Premiera produkcji została przesunięta na listopad.

W związku z pandemią koronawirusa artystka była zmuszona przełożyć swoją wielką światową trasę koncertową. Ostatnie miesiące spędziła w domu w Los Angeles. Amerykanka nie próżnowała i postanowiła wykorzystać ten czas na tworzenie nowej muzyki.

Billie Eilish jest chora. Opowiedziała o zmaganiach z nieuleczalną chorobą

Billie Eilish — My Future. Nowy singiel powstał w trakcie kwarantanny

Billie Eilish stworzyła nowy singiel „My Future” wraz ze swoim bratem, wokalistą i producentem muzycznym Finneasem.

Napisaliśmy ten utwór na samym początku kwarantanny. Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i wyjątkowa. Dokładnie tam była moja głowa w trakcie jej pisania — pełna nadziei, podekscytowana, z szaloną ilością autorefleksji oraz samorozwoju. Ale w kontekście tego co obecnie dzieje się na świecie utwór nabrał nowego znaczenia. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie w nim wartość dla siebie — wyznała Eilish w mailu do fanów.

Piosenka doczekała się także oficjalnego teledysku w formie animowanej. Jego autorem jest australijski artysta Andrew Onorato.

RadioZET.pl/mat.prasowe