Zamknij

Billie Eilish ma sobowtórkę. Ta dziewczyna podbija TikToka [WIDEO]

24.08.2020 11:52
Billie Eilish
fot. Rex Features/East News

Billie Eilish doczekała się sobowtórki, która podbija serwis TikTok. Krótkie wideo z dziewczyną do złudzenia przypominającą 18-letnią gwiazdę obejrzano już ponad 5 milionów razy. Trzeba przyznać, że wyglądają niemal identycznie.

Billie Eilish to obecnie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. 18-latka ze Stanów Zjednoczonych bije rekordy popularności i zgarnia najbardziej prestiżowe nagrody w branży. Niedawno została laureatką aż pięciu statuetek Grammy.

Nic więc dziwnego, że wiele fanek próbuje upodobnić się do swojej idolki. W serwisie TikTok furorę robi obecnie sobowtórka Billie Eilish, która wygląda niemal identycznie jak ona.

Billie Eilish ma sobowtórkę. Dziewczyna podbija TikToka

Sobowtórka Billie Eilish podbija TikToka. Dziewczyna posługująca się nazwą @svetlaniy1 zamieściła ostatnio krótkie nagranie, na którym upodabnia się do słynnej piosenki. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające.

Podobnego zdania są użytkownicy TikToka, którzy masowo oglądają wideo sobowtórki Billie Eilish. Obejrzano je już blisko 6 milionów razy.

Co ciekawe, Billie Eilish należy do gwiazd sprzeciwiających się promowaniu sobowtórów. Na początku tego roku młoda wokalistka skrytykowała na Instagramie zachowanie jednej z dziewczyn, która przebrała się za nią i udawała ją spacerując po mieście.

Proszę, przestańcie to robić. To wcale nie jest bezpieczne dla Was. To również niegrzeczne wobec osób, które mogą nie zdawać sobie sprawy. Stawiacie mnie w złym świetle — napisała Eilish.

Najsłynniejsze piosenki Billie Eilish

Billie Eilish ma na swoim koncie jeden studyjny album, ale może pochwalić się już wieloma wielkimi hitami, które podbiły listy przebojów.

Do najsłynniejszych piosenek Billie Eilish należą utwory „Bad Guy”, „Everything I Wanted”, „Bury a Friend”, „When the Party's Over”, „Lovely” czy „No Time To Die”, który promuje najnowszy film o Jamesie Bondzie.