Zamknij

Billie Eilish odpowiada hejterom krytykującym jej figurę: "Tak właśnie wyglądam!"

03.12.2020 09:45
Billie Eilish
fot. Rex Features/East News

Billie Eilish udzieliła wywiadu dla Vanity Fair. W trakcie rozmowy nawiązała do swojego zdjęcia, które wywołało burze w sieci. Internauci zarzucili jej wtedy, że przytyła i nie dba o siebie. Teraz 18-latka postanowiła skomentować całą sprawę. Jej odpowiedź w stronę hejterów zaskakuje.

Billie Eilish to najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia. Amerykańska piosenkarka ma zaledwie 18 lat i może już pochwalić się fenomenalnym osiągnięciami, m.in. pięcioma prestiżowymi nagrodami Grammy.

Artystka musi zmagać się jednak też z ciemnymi stronami sławy, czyli chociażby negatywnymi komentarzami ze strony internautów. Kilka tygodni temu Billie Eilish została ostro skrytykowana, ponieważ rzekomo przytyła. Gwiazda zdecydowała się odpowiedź hejterom.

Billie Eilish ma sobowtórkę. Ta dziewczyna podbija TikToka [WIDEO]

Billie Eilish o swojej figurze. Zaskakująca odpowiedź piosenkarki na komentarze hejterów

Billie Eilish zmaga się w ostatnim czasie z negatywnymi komentarzami na swój temat, które od kilku tygodni zalewają internet. Wszystko z powodu zdjęć zrobionych przez paparazzi. Piosenkarka pojawiła się na mieście bez makijażu, w dresach i obcisłym podkoszulku. Internauci zaczęli krytykować 18-latkę za jej figurę. Niektórzy stwierdzili, że mocno przytyła, a nawet, iż wygląda niczym kobieta po czterdziestce.

Wokalistka zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. W wywiadzie dla Vanity Fair Billie Eilish pokazała, że ma do siebie ogromny dystans i skomentowała krążące po internecie zdjęcia.

To zdjęcie, na którym widać, jak biegnę z samochodu do drzwi domu mojego brata w podkoszulku, ponieważ było ponad 40 stopni. Ludzie to zobaczyli i stwierdzili: "Cholera, Billie przytyła!". A ja na to: "Nie, ja tak właśnie wyglądam, po prostu nigdy wcześniej tego nie widzieliście! – powiedziała.

Billie przyznała też, że dostaje wiele wiadomości od młodych fanów, którzy dziękują jej za pomoc. Piosenkarka chce walczyć ze zjawiskiem body-shamingu: „Dzieciaki twierdzą, że sprawiam, iż czują się dobrze w swoich ciałach. Więc jeśli mogę cokolwiek w tej kwestii zrobić, to chcę to robić”.