Zamknij

Billie Eilish opublikowała singiel "Your Power". W klipie wystąpił 35-kilogramowy wąż

30.04.2021 12:11
Billie Eilish
fot. Unoversal Music Polska/materiały prasowe

Billie Eilish wyda wkrótce swój drugi album studyjny. Wokalistka zaprezentowała pierwszy utwór z nadchodzącej płyty. Premiera nowego singla "Your Power" na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 18:00.

Billie Eilish zaprezentowała oficjalny klip do utworu „Your Power” – pierwszego singla zapowiadającego nowy album artystki, „Happier Than Ever”. Teledysk do „Your Power” powstał w Simi Valley w Kalifornii. Warto podkreślić, że reżyserką jest Billie Eilish we własnej osobie. To już czwarty klip, w którym artystka pełni tę rolę.

Billie Eilish opublikowała singiel "Your Power". Kiedy premiera płyty?

Britney Spears wystąpiła z wężem na gali VMA, Nicki Minaj podbiła listy przebojów utworem „Anaconda”, a teraz 35-kilogramowe zwierzę pojawia się w pierwszym klipie zapowiadającym nową płytę Billie Eilish. „Happier Than Ever” ukaże się już 30 lipca 2021 roku.

Eilish skomponowała „Your Power”, a za produkcję odpowiada jej brat Finneas. 

"To jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam. Odsłaniam bardzo osobistą część siebie, publikując ten utwór, bo jest on naprawdę bliski mojemu sercu. „Your Power” opowiada o wielu różnych sytuacjach, których doświadczyliśmy lub które sami przeżyliśmy. Mam nadzieję, że ta piosenka zainspiruje zmiany. Staraj się nie nadużywać swojej mocy" - pisze o utworze Billie Eilish.

Billie Eilish – „Happier Than Ever”. Lista utworów

 1. Getting Older
 2. I Didn’t Change My Number
 3. Billie Bossa Nova
 4. my future
 5. Oxytocin
 6. GOLDWING
 7. Lost Cause
 8. Halley’s Comet
 9. Not My Responsibility
 10. OverHeated
 11. Everybody Dies
 12. Your Power
 13. NDA
 14. Therefore I Am
 15. Happier Than Ever
 16. Male Fantasy

„Happier Than Ever” to następca świetnie przyjętego „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”. Podobnie jak w przypadku debiutu, „Happier Than Ever” w całości zostało napisane i wyprodukowane przez Billie Eilish i jej brata Finneasa, w Los Angeles, bez udziału innych songwriterów czy producentów.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET