Zamknij

Billie Eilish po polsku zachwyca. Kim jest Kasia Staszewska? [WIDEO]

10.06.2021 13:51
Billie Eilish
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Billie Eilish po polsku? Dlaczego nie? Kasia Staszewska na swoim kanale na YouTubie zaprezentowała wersje znanych przebojów w naszym rodzimym języku i zachwyciła słuchaczy.

Billie Eilish to aktualnie jedna z najpopularniejszych artystek na świecie, która może pochwalić się niezliczonymi sukcesami. Chociaż wokalistka ma zaledwie 20 lat, już stała się ikoną muzyki oraz stylu. Kasia Staszewska postanowiła nagrać hity artystki w polskich wersjach językowych.

Billie Eilish po polsku. Kasia Staszewska nagrywa covery z własnym tekstem

Na kanale Kasia Staszewska Music pojawiły się wyjątkowe interpretacje przebojów Billie. Polska wokalistka wzięła na warsztat utwór "Your Power" zapowiadający najnowszą płytę światowej gwiazdy - "Happier Than Ever".

Oprócz tego na kanale Kasi znajdziemy także jej wersje utworów "No Time To Die", "Bad Guy" czy "Lovely" nagranego przez Billie w duecie z Khalidem.

Kim jest Kasia Staszewska?

Kasia Staszewska to polska wokalistka i autorka tekstów. Deklaruje, że śpiew to jej największa pasja. Kanał na YouTubie prowadzi już od 7 lat. Wokalistka sama zajmuje się montażem filmów, masteringiem wokali we własnym domowym studiu.

Na kanale Kasia Staszewska Music znajdziemy materiały, które na pewno przyciągną uwagę niejednego słuchacza. Kasia umieściła na YouTubie polskie wersje hitów takich jak "Bailando" czy "I Just Called to Say I Love You". Oprócz tego wokalistka nagrała także materiał z 8 wersjami "Savage Love" w różnych językach czy własną interpretację hitów sanah.