Zamknij

Bitwa trenerów w The Voice of Poland. Kto wypadł najlepiej w przeboju lat 80.? [WIDEO]

Redakcja
27.10.2017 11:34
Bitwa trenerów w The Voice of Poland. Kto wypadł najlepiej w przeboju lat 80.? [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice of Poland)

Ósma edycja The Voice of Poland wkracza w kolejny etap. W najbliższą sobotę rozpoczynają się Nokauty, które wyłonią uczestników odcinków na żywo. Nie mogło też zabraknąć występu trenerów. Jurorzy zmierzyli się z przebojem lat osiemdziesiątych „Can You Feel It” z repertuaru The Jacksons.

Zagłosuj

Kto wypadł najlepiej w przeboju "Can You Feel It"?

Liczba głosów:

Zmagania uczestników ósmej edycji The Voice of Poland wchodzą w kolejny etap. W weekend zostanie wyemitowany odcinek Nokautów. Już niedługo poznamy osoby, które pojawią się w odcinkach na żywo.

Sobotnie show otworzy wyjątkowa bitwa jurorów. Michał Szpak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Tomson & Baron zmierzyli się z klasykiem lat osiemdziesiątych, czyli utworem „Can You Feel It” zespołu The Jacksons. To właśnie w tej grupie Michael Jackson występował do 1985 roku. Piosenka z 1980 roku doczekała się na przestrzeni lat wielu coverów i zapisała się na stałe w popkulturowej historii.

Który z trenerów wypadł najlepiej? Zagłosuj w naszej sondzie!

Wzruszenie w The Voice of Poland

Występ Mai Kapłon i Jacka Wolnego w trakcie Bitew wywołał ogromne emocje. Para zaśpiewała piosenkę „Beneath Your Beautiful” Labrintha i Emeli Sandé. Michał Szpak nie krył wzruszenia. Tutaj możesz zobaczyć wideo.

RadioZET.pl/PK