Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zespół Blue Cafe był na scenie w trakcie ataku na prezydenta Gdańska. Wydali oświadczenie

14.01.2019 09:57

Zespół Blue Cafe wydał oświadczenie po ataku na prezydenta Gdańska. Popularna grupa była obecna na scenie, kiedy nożownik zaatakował Pawła Adamowicza. Do tragicznego zdarzenia doszło podczas niedzielnego 27. finału WOŚP w Gdańsku. Prezydent Gdańska zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Blue Cafe fot. Instagram (Blue Cafe)

Grupa Blue Cafe opublikowała w mediach społecznościowych poruszające oświadczenie po niedzielnym ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas 27. Finału WOŚP w Trójmieście. Zespół znajdował się na scenie WOŚP, kiedy doszło do ataku nożownika. Blue Cafe było jedną z głównych muzycznych gwiazd niedzielnej imprezy.

Z wielkim bólem umieszczamy ten wpis... Brakuje słów, aby opisać to, co się dzisiaj wydarzyło. Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi z całego serca życzymy powrotu do zdrowia #tragedia” — napisał zespół Blue Cafe w mediach społecznościowych.

Paweł Adamowicz zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W niedzielny wieczór podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezydent Gdańska został trzykrotnie ugodzony nożem. Walka o jego życie trwała kilkanaście godzin. Zmarł w poniedziałek. O śmierci Pawła Adamowicza w imieniu lekarzy poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi