Zamknij

Córka Beyonce zostanie tancerką? Babcia pokazała niesamowite nagranie z Blue Ivy [WIDEO]

13.01.2021 12:08
Blue Ivy
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Blue Ivy to najstarsze dziecko Beyonce i Jaya-Z. Dziewczynka ma zaledwie 9 lat, a już może pochwalić się nominacją do Grammy. Okazuje się, że córka Beyonce lubi nie tylko śpiewać, ale także tańczyć. Babcia pochwaliła się uroczym nagraniem tańczącej wnuczki.

Beyonce i Jay-Z mają trójkę dzieci. Wszystko na to wskazuje, że najstarsza córka, Blue Ivy może pójść w ich ślady. Dziewczynka wykazuje coraz więcej talentów.

Tina Knowles opublikowała urocze nagranie z tańczącą wnuczką. Internauci natychmiast zauważyli, że 9-letnia Blue Ivy świetnie radzi sobie na parkiecie. Córka Beyonce zostanie tancerką?

Córka Beyoncé wygląda zupełnie jak ona sprzed lat. Internauci porównali zdjęcia

Blue Ivy, córka Beyonce zostanie tancerką? Babcia pokazała nagranie tańczącej wnuczki

Blue Ivy ma talent do tańca? Tak twierdzą internauci, którzy zachwycają się krótkim nagraniem opublikowanym przez Tinę Knowles, mamę Beyonce.

Dumna babcia pochwaliła się tańczącą wnuczką i porównała jej ruchy do tańca swojej drugiej córki, która również jest gwiazdą muzyki – Solange.

Przysięgam, że wygląda tak jak tańcząca Solange w jej wieku – napisała babcia Blue Ivy.

Zdaniem internautów córka Beyonce ma naturalny talent do tańca, który odziedziczyła po mamie i reszcie rodziny. Niewykluczone więc, że już za kilka lat utalentowana dziewczynka zacznie karierę tancerki, a może nawet gwiazdy popu.

„Ma to po mamie”, „Jest ogromnie utalentowana”, „Ma to coś” – brzmią komentarze pod nagraniem.

Blue Ivy nominowana do Grammy 2021. Wielki sukces córki Beyonce

Blue Ivy ma zaledwie 9 lat, a już może pochwalić się nominacją do prestiżowej nagrody Grammy. Dziewczynka powalczy o statuetkę w kategorii „najlepszy teledysk” za klip do utworu „Brown Skin Girl”, który nagrała razem z Beyonce, Saint Jhn i Wizkidem.

Warto dodać, że Blue Ivy nie jest wcale najmłodszą osobą nominowaną kiedykolwiek do Grammy. Leah Peasall z zespołu The Peasall Sisters miała tylko 8 lat, kiedy otrzymała nominację do nagrody. Co więcej, dziewczynka ostatecznie zdobyła statuetkę.

Gala Grammy 2021 odbędzie się 14 marca 2021 roku.

Grammy 2021: NOMINACJE. Kto jest nominowany? LISTA ARTYSTÓW