Zamknij

Uśmiercili Boba Dylana. Szokująca wpadka w programie śniadaniowym [WIDEO]

24.11.2020 14:05
Bob Dylan
fot. Patsy Lynch / Rex Features/EAST NEWS

Bob Dylan uśmiercony przez dziennikarzy programu śniadaniowego „Today”. Australijska telewizja zaliczyła ogromną wpadkę w nadawanym na żywo show, gdzie pojawiła się informacja o „śp. Bobie Dylanie”. Stacja zareagowała na szokującą pomyłkę dopiero po kilkudziesięciu minutach.

Bob Dylan to jedna z największych legend w historii muzyki. Nagrodzony Noblem, Grammy oraz Oscarem artysta sprzedał ponad 100 milionów płyt i singli.

Australijski program śniadaniowy „Today” zaliczył ogromną wpadkę na żywo. W miniony weekend dziennikarze przygotowali materiał, w którym uśmiercili Boba Dylana.

Timothee Chalamet wcieli się w Boba Dylana w biograficznym filmie

Bob Dylan uśmiercony w programie śniadaniowym. Wpadka w australijskim „Today”

W programie śniadaniowym „Today” wyemitowano materiał o słynnym piosenkarzu, w którego trakcie pojawił się na ekranie komunikat „Dokumenty śp. Boba Dylana sprzedane za 495 tysięcy dolarów”. Chodziło o niedawną aukcję z pamiątkami artysty, która odbyła się w Bostonie.

Informacja o śmierci 79-letniego Boba Dylana była oczywiście nieprawdziwa. Producenci australijskiego programu zareagowali na szokującą wpadkę dopiero 30 minut później. Prowadzący Richard Wilkins przeprosił widzów za ogromną pomyłkę.

Musimy wprowadzić korektę. Około pół godziny temu wyświetliliśmy na ekranie nieprawdziwą informację o Bobie Dylanie. To nieprawda. Przepraszamy za nieporozumienie — powiedział Wilkins.

Nowa płyta Boba Dylana

W czerwcu tego roku Bob Dylan wydał nowy album „Rough and Rowdy Ways”, który jest już trzydziestą dziewiątą płytą w jego dorobku. Wydawnictwo promowały single „False Prophet”, „I Contain Multitudes” i prawie siedemnastominutowe „Murder Most Foul”.

RadioZET.pl/nme.com