Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bohdan Łazuka trafił do szpitala. Czeka go operacja

25.06.2018 10:28
xxx zet

Jak informuje „Fakt”, Bohdan Łazuka trafił do szpitala, gdzie przejdzie w poniedziałek operację. Legendarny polski artysta złamał biodro po upadku w łazience. „Odczuwam tak straszny ból” — mówi Łazuka.

Bohdan Łazuka fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Bohdan Łazuka trafił do szpitala. Przejdzie operację

Bohdan Łazuka w szpitalu — podaje „Fakt”. Artysta złamał biodro i będzie musiał przejść operację w jednej z podwarszawskich placówek. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w jego domu.

Poślizgnąłem się w łazience na kafelkach, bo nachlapałem wody. Odkładałem kupienie dywanika i się doigrałem. Teraz już wiem, że nie należy odkładać takich rzeczy na później, bo człowiek może tego bardzo żałować — powiedział „Faktowi” Bohdan Łazuka.

Bohdan Łazuka skończy w tym roku 80 lat. To jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, piosenkarzy i artystów estradowych. Zagrał w wielu znanych filmach i serialach, m.in. „Nie lubię poniedziałku”, „Czterdziestolatek”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Brunet wieczorową porą”. Wydał też kilka albumów studyjnych. Jego ostatnia płyta pojawiła się w 2017 roku — znalazły się na niej m.in. duety z Dodą, Maciejem Maleńczukiem czy Markiem Piekarczykiem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl/PK

Oceń