Zamknij

Bohdan Łazuka trafił do szpitala. Czeka go operacja

Redakcja
25.06.2018 10:28
Bohdan Łazuka
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Jak informuje „Fakt”, Bohdan Łazuka trafił do szpitala, gdzie przejdzie w poniedziałek operację. Legendarny polski artysta złamał biodro po upadku w łazience. „Odczuwam tak straszny ból” — mówi Łazuka.

Bohdan Łazuka trafił do szpitala. Przejdzie operację

Bohdan Łazuka w szpitalu — podaje „Fakt”. Artysta złamał biodro i będzie musiał przejść operację w jednej z podwarszawskich placówek. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w jego domu.

Poślizgnąłem się w łazience na kafelkach, bo nachlapałem wody. Odkładałem kupienie dywanika i się doigrałem. Teraz już wiem, że nie należy odkładać takich rzeczy na później, bo człowiek może tego bardzo żałować — powiedział „Faktowi” Bohdan Łazuka.

Bohdan Łazuka skończy w tym roku 80 lat. To jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, piosenkarzy i artystów estradowych. Zagrał w wielu znanych filmach i serialach, m.in. „Nie lubię poniedziałku”, „Czterdziestolatek”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Brunet wieczorową porą”. Wydał też kilka albumów studyjnych. Jego ostatnia płyta pojawiła się w 2017 roku — znalazły się na niej m.in. duety z Dodą, Maciejem Maleńczukiem czy Markiem Piekarczykiem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl/PK