Teraz gramy

„Bohemian Rhapsody” Queen w wykonaniu uczestniczki „Mam Talent”. Niesamowity cover [WIDEO]

05.02.2019 16:56

„Bohemian Rhapsody” to jedna z najsłynniejszych rockowych piosenek w historii. Przebój Queen był coverowany niezliczoną ilość razy. Niedawno swoją wersję utworu zaśpiewała w amerykańskim programie „America’s Got Talent: The Champions” — Cristina Ramos. Jej niesamowity cover „Bohemian Rhapsody” zszokował zarówno jurorów, jak i internautów.

Bohemian Rhapsody Queen niesamowity cover w Mam Talent fot. Youtube (America's Got Talent)

Cristina Ramos wprawiła w osłupienie amerykańskich widzów swoim coverem „Bohemian Rhapsody” z repertuaru Queen, który wykonała w „America’s Got Talent: The Champions”.

Uczestniczka programu nie zdecydowała się naśladować legendarnego wykonania Freddiego Mercury’ego. Cristina Ramos, która wygrała w 2016 roku hiszpańskie „Mam Talent”, słynie ze swojego operowego głosu, który łączy z muzyką rockową. Zaśpiewała więc „Bohemian Rhapsody” po swojemu, czym zszokowała jurorów.

To było spektakularne. Twój głos jest poza skalą. Niewiarygodne. Naprawdę, naprawdę, naprawdę niewiarygodne — stwierdził juror Simon Cowell.

Cristina Ramos awansowała do lutowego finału „America’s Got Talent: The Champions”, specjalnego amerykańskiego sezonu programu, w którym występują zwycięzcy i uczestnicy różnych edycji „Mam Talent” z całego świata. W finale zaprezentuje się także słynna Susan Boyle.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi