Zamknij

„Bohemian Rhapsody”: pierwszy zwiastun filmu o Queen i Freddiem Mercurym [WIDEO]

Redakcja
16.05.2018 12:13
Bohemian Rhapsody Freddie Mercury Queen
fot. Youtube (20th Century Fox)

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun „Bohemian Rhapsody”, filmu o Freddiem Mercurym i zespole Queen. Obraz w reżyserii Dextera Fletchera trafi do kin 2 listopada.

Bohemian Rhapsody: film o Queen i Freddiem Mercurym. Zwiastun

Długo wyczekiwany film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dexter Fletchera trafi do kin już 2 listopada 2018 roku. W internecie pojawił się w końcu pierwszy oficjalny zwiastun zapowiadający produkcję.

„Bohemian Rhapsody” ma opowiadać historię Queen i Freddiego Mercury'ego od 1970 roku do występu „Live Aid” na stadionie Wembley, który odbył się sześć lat przed śmiercią lidera zespołu.

W postać Freddiego Mercury’ego, legendarnego lidera Queen, wcieli się dwukrotnie nominowany do Złotego Globa — Rami Malek. Aktor jest gwiazdą serialu „Mr. Robot”. Pozostałych członków formacji zagrają Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joseph Mazzello (jako John Deacon).

Bohemian Rhapsody: problemy na planie filmu

O filmie opowiadającym historię Freddiego Mercury’ego i zespołu Queen mówiło się od wielu lat. Zdjęcia ruszyły w zeszłym roku, a reżyserią miał zająć się Bryan Singer, który odpowiadał m.in. za ekranizacje przygód X-Menów czy Supermana.

Niestety, współpraca z 52-letnim reżyserem nie układała się dobrze. Twórca nie pojawiał się na planie, a prace nad „Bohemian Rhapsody” niejednokrotnie były wstrzymywane. W końcu wytwórnia 20th Century Fox poinformowała teraz, że definitywnie kończy współpracę z Amerykaninem. Zastąpił go Dexter Fletcher.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/PK