Zamknij

Bohemian Rhapsody: tak Rami Malek odtworzył ruchy Freddiego Mercury’ego w filmie [WIDEO]

Redakcja
06.02.2019 16:44
Bohemian Rhapsody: tak Rami Malek odtworzył ruchy Freddiego Mercury’ego w filmie
fot. Youtube (Queen Official)

„Bohemian Rhapsody” to jeden z najsłynniejszych filmów ostatnich miesięcy. Do sieci trafiło wideo porównujące oryginalny występ Queen na Live Aid z tym odtworzonym na potrzeby produkcji. Można zobaczyć, jak idealnie Ramik Malek naśladował ruchy sceniczne Freddiego Mercury’ego w trakcie piosenki „Crazy Little Thing Called Love”.

Bohemian Rhapsody: porównanie Ramiego Maleka i Freddiego Mercury'ego

Freddie Mercury to jeden z najsłynniejszych artystów w historii, którego charyzmą i energią na scenie zachwycały się miliony ludzi na całym świecie. Wielu fanów Queen powtarza, że tak wyjątkowego showmana już nigdy nie będzie.

W hitowym filmie „Bohemian Rhapsody” odtworzono kultowy występ Queen na Live Aid w 1985 roku. Twórcy filmowej produkcji opublikowali wideo, w którym porównali ruchy sceniczne Freddiego Mercury’ego z gestami Ramiego Maleka, odtwórcy postaci legendarnego lidera Queen. Przypomnijmy, że aktor zgarnał za rolę prestiżowego Złotego Globa i otrzymał nominację do Oscarów 2019, które odbędą się pod koniec lutego.

Trzeba przyznać, że Rami Malek idealnie odtworzył ruchy i gesty Freddiego Mercury’ego. Opublikowany fragment to wycięta scena z filmu „Bohemian Rhapsody”, która ostatecznie nie znalazła się w kinowej wersji. Cały występ Live Aid będzie można zobaczyć na oficjalnym DVD z filmem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK