Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bohemian Rhapsody: oficjalny zwiastun filmu o Queen i Freddiem Mercurym [WIDEO]

17.07.2018 16:09

W internecie pojawił się oficjalny zwiastun „Bohemian Rhapsody”, filmu o Freddiem Mercurym i zespole Queen. Produkcja w reżyserii Bryana Singera i Dextera Fletchera trafi do kin już 2 listopada. Zobaczcie trailer!

Bohemian Rhapsody fot. Youtube (20th Century Fox)

Bohemian Rhapsody: film o Queen i Freddiem Mercurym. Oficjalny zwiastun

„Bohemian Rhapsody” to jeden z najbardziej wyczekiwanych biograficznych filmów ostatnich miesięcy. Film będzie opowiadał historię zespołu Queen i Freddiego Mercury’ego. Na ekranie zobaczymy 15 lat z życia legendarnej dziś grupy — od 1970 roku do występu „Live Aid” na stadionie Wembley, który odbył się sześć lat przed śmiercią lidera Queen.

Kinowe hity 2018. Oto najbardziej oczekiwane premiery drugiej połowy roku

W postać Freddiego Mercury’ego, wcieli się dwukrotnie nominowany do Złotego Globa — Rami Malek. Aktor jest gwiazdą serialu „Mr. Robot”. Pozostałych członków formacji zagrają Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joseph Mazzello (jako John Deacon).

Film „Bohemian Rhapsody” trafi do kin już 2 listopada. Za reżyserię odpowiadają Dexter Fletcher i Bryan Singer, który w trakcie kręcenia obrazu został wyrzucony. Niestety, współpraca z reżyserem nie układała się dobrze. Twórca nie pojawiał się na planie, a prace nad filmem o Queen niejednokrotnie były wstrzymywane.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się Rami Malek w roli Freddiego Mercury'ego?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń