Zamknij

Jay-Z komentuje bójkę z siostrą Beyoncé! Zobacz nagranie z windy [WIDEO]

Redakcja
24.08.2017 12:31
Jay-Z komentuje bójkę z siostrą Beyoncé! Zobacz nagranie z windy [WIDEO]
fot. Turgeon-Steffman/Splash News/EAST NEWS

Nagranie z windy, na którym widać bójkę Jay-Z i Solange, wywołało niemałą burzę w internecie. Mimo że od tego incydentu minęły już ponad trzy lata, amerykański raper wydał do tej pory jedynie krótkie oświadczenie tuż po zdarzeniu. W jednym z ostatnich wywiadów postanowił w końcu skomentować całą sytuację.

Internet zawrzał po tym, jak do sieci trafiło nagranie z windy, na którym widać Jaya-Z, Beyoncé i jej siostrę. W pewnym momencie Solange zaatakowała amerykańskiego rapera – uderzała go, kopała i krzyczała na niego. Do zdarzenia doszło po majowej gali MET 2014 w Nowym Jorku.

Internauci natychmiast zaczęli spekulować na temat całego zdarzenia i samych powodów, dlaczego młodsza z sióstr Knowles rzuciła się na Jaya-Z. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazdor został zapytany o niechlubną bójkę. Postanowił odpowiedzieć.

„Tylko raz miałem konflikt z Solange. Przed i po tym incydencie wszystko było w porządku. Traktuje ją jak siostrę. Zawsze będę ją chronił. To moja siostra, nie szwagierka. Kropka!” – powiedział artysta i dodał: „Zawsze mieliśmy świetną relację. Biłem i kłóciłem się ze swoimi braćmi przez całe życie. Tak to już jest”.

Zobacz także

RadioZET.pl/people.com/PK