Zamknij

Bon Jovi na koncercie w Polsce. Zespół wystąpi w Warszawie! [DATA, BILETY]

Redakcja
29.10.2018 09:30
Bon Jovi
fot. mat. prasowe

Bon Jovi wystąpi w Polsce. Koncert jednego z najsłynniejszych zespołów rockowych w historii odbędzie się 12 lipca 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 6 listopada o godz. 10:00.

Bon Jovi w Polsce 2019. Koncert Warszawa

Koncert Bon Jovi w Polsce odbędzie się 12 lipca 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Amerykański zespół przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy koncertowej „This House Is Not For Sale Tour”.

Bon Jovi zagra pierwszy w historii koncert w Warszawie na stadionie PGE Narodowym, który może pomieścić 50 000 osób.

Ogromne koncerty, dziesiątki tysięcy zjednoczonych ludzi, to właśnie to co lubimy robić najbardziej — powiedział Jon Bon Jovi.

Bon Jovi w Polsce 2019: BILETY

Przedsprzedaż dla Fan Clubu:

30.10 godz. 09:00 — 05.11 godz. 18:00.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy:

31.10 godz. 10:00 — 5.11 godz. 22:00.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation:

2.11 godz. 10:00 — 5.11 godz. 22:00.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 6.11 o godz.10:00.

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi ogłasza powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok — ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

Sukces ostatniego albumu This House Is Not For Sale, który zadebiutował na najwyższych miejscach list przebojów na całym świecie, był kulminacją burzliwego okresu w trzydziestoletniej historii grupy. W 2016 roku rozpoczęła się seria kameralnych występów zespołu, album stał się punktem wyjścia nowej ery dla Jona Bon Jovi i jego zespołu. 

Zespół bardzo się zmienił od czasu ostatniego tournée. W 2013 trasa “Because We Can World Tour” była ich trzecią od sześciu lat, która znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu najbardziej dochodowych tras koncertowych świata (wyczyn, który udało się osiągnąć tylko The Rolling Stones).

W skład zespołu wchodzą David Bryan i Tico Torres, którzy obok Jona należą do pierwotnego składu zespołu, a także długoletni basista Hugh McDonald, współproducent i współautor tekstów John Shanks, multiinstrumentalista Everett Bradley i główny gitarzysta Phil X, który dołączył do zespołu na trasie koncertowej w 2013 roku.

— Staliśmy się nowym, odmłodzonym Bon Jovi — mówi Jon i dodaje: — Z odświeżonym składem brzmimy lepiej niż kiedykolwiek i cieszymy się każdą minutą spędzoną razem. Stanowimy zespół, dostarczamy sobie i fanom niezapomnianych wrażeń i przeżywamy wszystko na nowo.

Trasa skupia się na muzyce i piosenkach, czyli filarze działalności zespołu - który doprowadził do sprzedaży ponad 130 milionów płyt Bon Jovi. Podczas trasy zespół ma możliwość doboru repertuaru spośród 95 piosenek, który może zmieniać każdej nocy. Na pewno nie zabraknie utworów wszechczasów, takich jak: “You Give Love A Bad Name”, “It’s My Life”, “Wanted Dead Or Alive”, “Bad Medicine”, “Who Says You Can’t Go Home”, “Keep the Faith”, “Always”, “Have A Nice Day” i oczywiście “Livin’ On A Prayer."

bon jovi
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK