Zamknij

Bonnie Tyler zaśpiewa hit „Total Eclipse of the Heart” w trakcie zaćmienia Słońca

Redakcja
21.08.2017 14:51
Bonnie Tyler zaśpiewa hit „Total Eclipse of the Heart” w trakcie zaćmienia Słońca
fot. ons.pl / MWP

Jedna z najsłynniejszych ballad lat osiemdziesiątych zabrzmi dziś w momencie całkowitego zaćmienia Słońca, które będzie widoczne na dużym obszarze Stanów Zjednoczonych. Bonnie Tyler, autorka przeboju, wystąpi podczas specjalnego rejsu na Karaibach. Polacy będą mogli śledzić zjawisko od godz. 18:00 dzięki transmisji online od NASA.

Bonnie Tyler pojawi się już w trakcie Royal Caribbean's Total Eclipse Cruise, tygodniowego rejsu wielkim wycieczkowcem po Karaibach. Artystka zaśpiewa swój wielki hit „Total Eclipse of the Heart” z 1983 roku podczas całkowitego zaćmienia Słońca.

Co ciekawe, przebój ze słowem „zaćmienie” w tytule staje się prawdziwym hymnem dla tego typu zjawiska astronomicznego. Serwis streamingowy Spotify zanotował aż 75-procentowy wzrost odtworzeń piosenki tuż po całkowitym zaćmieniu Słońca w marcu 2016 roku.

W trakcie poniedziałkowego koncertu na statku zagra również zespół DNCE, który słuchacze Radia ZET znają za sprawą utworów „Cake By The Ocean” i „Kissing Strangers”.

Całkowite zaćmienie Słońca: transmisja online

21 sierpnia 2017 mieszkańcy USA mogą obserwować całkowite zaćmienie Słońca – NASA przygotowała transmisję, dzięki której zjawisko można będzie obejrzeć na żywo w jakości 4K i w 360 stopniach. Oprócz zwykłego widoku z powierzchni naszej planety zobaczyć będzie można także, jak zaćmienie wygląda z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Streaming startuje o godz. 18:00.

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK