Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bonnie Tyler zaśpiewa hit „Total Eclipse of the Heart” w trakcie zaćmienia Słońca

21.08.2017 14:51

Jedna z najsłynniejszych ballad lat osiemdziesiątych zabrzmi dziś w momencie całkowitego zaćmienia Słońca, które będzie widoczne na dużym obszarze Stanów Zjednoczonych. Bonnie Tyler, autorka przeboju, wystąpi podczas specjalnego rejsu na Karaibach. Polacy będą mogli śledzić zjawisko od godz. 18:00 dzięki transmisji online od NASA.

Bonnie Tyler zaśpiewa hit „Total Eclipse of the Heart” w trakcie zaćmienia Słońca fot. ons.pl / MWP

Bonnie Tyler pojawi się już w trakcie Royal Caribbean's Total Eclipse Cruise, tygodniowego rejsu wielkim wycieczkowcem po Karaibach. Artystka zaśpiewa swój wielki hit „Total Eclipse of the Heart” z 1983 roku podczas całkowitego zaćmienia Słońca.

Co ciekawe, przebój ze słowem „zaćmienie” w tytule staje się prawdziwym hymnem dla tego typu zjawiska astronomicznego. Serwis streamingowy Spotify zanotował aż 75-procentowy wzrost odtworzeń piosenki tuż po całkowitym zaćmieniu Słońca w marcu 2016 roku.

W trakcie poniedziałkowego koncertu na statku zagra również zespół DNCE, który słuchacze Radia ZET znają za sprawą utworów „Cake By The Ocean” i „Kissing Strangers”.

Całkowite zaćmienie Słońca: transmisja online

21 sierpnia 2017 mieszkańcy USA mogą obserwować całkowite zaćmienie Słońca – NASA przygotowała transmisję, dzięki której zjawisko można będzie obejrzeć na żywo w jakości 4K i w 360 stopniach. Oprócz zwykłego widoku z powierzchni naszej planety zobaczyć będzie można także, jak zaćmienie wygląda z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Streaming startuje o godz. 18:00.

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK

Oceń