Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bono wraca do zdrowia po utracie głosu. Trasa koncertowa U2 nie zostanie odwołana!

03.09.2018 12:20

W miniony weekend Bono był zmuszony przerwać koncert U2 w Berlinie. Artysta stracił głos po kilkunastu minutach występu. Niemal natychmiast zaczęły pojawiać się niepotwierdzone informacje, że irlandzki zespół może odwołać całą trasę koncertową. Bono wydał właśnie oświadczenie w tej sprawie i zapewnił, że koncerty odbędą się zgodnie z planem.

Bono U2 fot. Rob Grabowski/Invision/AP/East News

Bono stracił głos na koncercie. Wydał oficjalny komunikat

Bono wydał oficjalny komunikat w sprawie stanu swojego zdrowia. W sobotę, 1 września U2 musiało przerwać występ w Berlinie po tym, jak lider zespołu stracił głos

W najnowszym oświadczeniu 58-letni artysta postanowił uciąć spekulacje na temat odwołania trasy koncertowej. Potwierdził, że problemy zdrowotne nie są na szczęście poważne.

 — Konsultowałem się ze świetnym lekarzem, który pomoże mojemu głosowi powrócić do formy. Jestem bardzo szczęśliwy i czuję ulgę, że to nic poważnego — napisał Bono w oświadczeniu na oficjalnej stronie zespołu.

Dodał także, że koncert w Berlinie odbędzie się ponownie już 13 listopada. Kolejny występ U2 już we wtorek, 4 września, w Kolonii. W ciągu najbliższych miesięcy zespół zagra także dla swoich fanów m.in. w Paryżu, Lizbonie, Madrycie, Mediolanie, Kopenhadze czy Londynie. Nie zaplanowano koncertu w Polsce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK

Oceń
Tagi