Zamknij

Bono wraca do zdrowia po utracie głosu. Trasa koncertowa U2 nie zostanie odwołana!

Redakcja
03.09.2018 12:20
Bono U2
fot. Rob Grabowski/Invision/AP/East News

W miniony weekend Bono był zmuszony przerwać koncert U2 w Berlinie. Artysta stracił głos po kilkunastu minutach występu. Niemal natychmiast zaczęły pojawiać się niepotwierdzone informacje, że irlandzki zespół może odwołać całą trasę koncertową. Bono wydał właśnie oświadczenie w tej sprawie i zapewnił, że koncerty odbędą się zgodnie z planem.

Bono stracił głos na koncercie. Wydał oficjalny komunikat

Bono wydał oficjalny komunikat w sprawie stanu swojego zdrowia. W sobotę, 1 września U2 musiało przerwać występ w Berlinie po tym, jak lider zespołu stracił głos

W najnowszym oświadczeniu 58-letni artysta postanowił uciąć spekulacje na temat odwołania trasy koncertowej. Potwierdził, że problemy zdrowotne nie są na szczęście poważne.

 — Konsultowałem się ze świetnym lekarzem, który pomoże mojemu głosowi powrócić do formy. Jestem bardzo szczęśliwy i czuję ulgę, że to nic poważnego — napisał Bono w oświadczeniu na oficjalnej stronie zespołu.

Dodał także, że koncert w Berlinie odbędzie się ponownie już 13 listopada. Kolejny występ U2 już we wtorek, 4 września, w Kolonii. W ciągu najbliższych miesięcy zespół zagra także dla swoich fanów m.in. w Paryżu, Lizbonie, Madrycie, Mediolanie, Kopenhadze czy Londynie. Nie zaplanowano koncertu w Polsce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK