Bottle Cap Challenge hitem sieci. Gwiazdy muzyki podejmują nowe wyzwanie [WIDEO]

02.07.2019 10:58

Bottle Cap Challenge to nowe wyzwanie, które podbija internet. Jego zasady są niezwykle proste. Trzeba odkręcić zakrętkę od butelki za pomocą kopnięcia. W zabawie wzięło udział już mnóstwo gwiazd, w tym wielu muzyków, m.in. Diplo, John Mayer i Kuba Karaś z The Dumplings.

Bottle Cap Challenge nowe wyzwanie hitem internetu wideo fot. Instagram

Bottle Cap Challenge: nowe wyzwanie podbija internet. O co chodzi?

Bottle Cap Challenge to nowy hit internetu. Media społecznościowe zalewa fala krótkich nagrań, na których ludzie podejmują pozornie łatwe wyzwanie. O co chodzi w Bottle Cap Challenge? Zadaniem jest po prostu odkręcić zakrętkę od butelki z wodą wyłącznie za pomocą kopnięcia z półobrotu. Trzeba to jednak zrobić tak umiejętnie, aby nie przesunąć i nie przewrócić butelki.

Nowe wzywanie niemal natychmiast zainteresowało internautów. Nic więc dziwnego, że w Bottle Cap Challenge angażuje się też coraz więcej gwiazd (m.in. aktor Jason Statham). Nie brakuje wśród nich również wielu muzycznych nazwisk. Nagrania z Bottle Cap Challenge opublikowali na Instagramie już m.in. John Mayer, Diplo i Kuba Karaś z polskiego duetu The Dumplings.

Krótkie wideo Johna Mayera skomentowało wiele gwiazd, w tym m.in. Shawn Mendes, który był w niemałym szoku po obejrzeniu nagrania: „Aż nie mogę w to uwierzyć, wow”. Czy słynny 20-letni muzyk weźmie udział w Bottle Cap Challenge? Czas pokaże.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń