Zamknij

Bottle Cap Challenge hitem sieci. Gwiazdy muzyki podejmują nowe wyzwanie [WIDEO]

Piotr Krajewski
02.07.2019 10:58
Bottle Cap Challenge nowe wyzwanie hitem internetu wideo
fot. Instagram

Bottle Cap Challenge to nowe wyzwanie, które podbija internet. Jego zasady są niezwykle proste. Trzeba odkręcić zakrętkę od butelki za pomocą kopnięcia. W zabawie wzięło udział już mnóstwo gwiazd, w tym wielu muzyków, m.in. Diplo, John Mayer i Kuba Karaś z The Dumplings.

Bottle Cap Challenge: nowe wyzwanie podbija internet. O co chodzi?

Bottle Cap Challenge to nowy hit internetu. Media społecznościowe zalewa fala krótkich nagrań, na których ludzie podejmują pozornie łatwe wyzwanie. O co chodzi w Bottle Cap Challenge? Zadaniem jest po prostu odkręcić zakrętkę od butelki z wodą wyłącznie za pomocą kopnięcia z półobrotu. Trzeba to jednak zrobić tak umiejętnie, aby nie przesunąć i nie przewrócić butelki.

Nowe wzywanie niemal natychmiast zainteresowało internautów. Nic więc dziwnego, że w Bottle Cap Challenge angażuje się też coraz więcej gwiazd (m.in. aktor Jason Statham). Nie brakuje wśród nich również wielu muzycznych nazwisk. Nagrania z Bottle Cap Challenge opublikowali na Instagramie już m.in. John Mayer, Diplo i Kuba Karaś z polskiego duetu The Dumplings.

Krótkie wideo Johna Mayera skomentowało wiele gwiazd, w tym m.in. Shawn Mendes, który był w niemałym szoku po obejrzeniu nagrania: „Aż nie mogę w to uwierzyć, wow”. Czy słynny 20-letni muzyk weźmie udział w Bottle Cap Challenge? Czas pokaże.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK