Zamknij

Bris nie żyje. Wschodzący gwiazdor rapu zginął w strzelaninie

24.06.2020 11:50
Bris nie żyje wschodzący gwiazdor rapu zginął w strzelaninie w wieku 24 lat
fot. Youtube

Raper Bris nie żyje. Wschodzący gwiazdor rapu z Kalifornii został zastrzelony w niedzielę w trakcie strzelaniny. Miał zaledwie 24 lata. To kolejny amerykański raper, którego zastrzelono w ostatnim czasie.

Raper Bris nie żyje. Wschodzący gwiazdor rapu zginął w strzelaninie

Bris, a właściwie Christopher Treadwell, nie żyje. 24-letni raper został zastrzelony podczas niedzielnej strzelaniny w Kalifornii.

Do zdarzenia doszło na terenie jego rodzinnego miasta Sacramento. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy zostali wezwani w związku ze strzałami w okolicy. Funkcjonariusze stwierdzili zgon rapera. Ustalono także, że tuż przed strzelaniną doszło do kolizji samochodowej.

Trwa śledztwo w sprawie, ale jak podaje magazyn Billboard, okoliczności śmierci Brisa pozostają niejasne. Służby zbierają obecnie dowody.

Bris był uznawany za wschodzącą gwiazdę rapu. Grammy określiło go „raperem, który miał potencjał na duży sukces”. W zeszłym roku 24-latek wydał wraz z G Manem mixtape „10:42”, a kilka dni temu zaprezentował nowy singiel „Need Hammy”.

Bris to kolejny amerykański raper zastrzelony w ostatnich dniach. 19-letnia Tray Savage zginął 19 czerwca na oczach swojej dziewczyny. Mężczyzna został kilkukrotnie postrzelony w trakcie jazdy samochodem.

RadioZET.pl/billboard.com,grammy.com