Zamknij

Britney Spears cała w tatuażach z henny. Pokazała nowe zdjęcie w bikini [FOTO]

29.07.2020 14:54
Britney Spears
fot. Instagram

Britney Spears jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnich tygodniach coraz głośniej plotkuje się jednak o złym stanie psychicznym gwiazdy i jej trwającym od wielu lat ubezwłasnowolnieniu przez własnego ojca. Księżniczka Popu zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem w bikini. Ciało Britney Spears pokryły tatuaże z henny.

Britney Spears nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej kultowe już przeboje „Baby One More Time”, „Toxic” czy „Oops I Did It Again” nadal robią furorę wśród fanów popowej muzyki.

Ostatnio częściej mówi się jednak o życiu prywatnym piosenkarki, jej zdrowiu psychicznym i problemach z ubezwłasnowolnieniem. Pojawiły się nawet plotki, że Britney Spears jest więziona w domu przez własnego ojca, który kontruje każdy jej krok, również w mediach społecznościowych.

Britney Spears spaliła siłownię w domu. W pomieszczeniu wybuchł pożar [WIDEO]

Britney Spears cała w tatuażach z henny. Pokazała nowe zdjęcie w bikini

Britney Spears, mimo wielu spekulacji na swój temat, nie przestaje publikować nowych wpisów w mediach społecznościowych. 38-letnia gwiazda zaskoczyła fanów nowym zdjęciem w bikini. Okazuje się, że Amerykanka zdecydowała się na tatuaże na całym ciele, ale na ten moment jedynie z henny.

Dałam się ponieść hennie. Wydaje mi się, że na drugim zdjęciu zmierzam do looku w stylu bohemy. Nie wiem jednak, o co chodzi z tymi rękami na biodrach. Chyb domagam się uwagi — zażartowała piosenkarka.

Niemal każdy nowy wpis Britney Spears na Instagramie jest szeroko komentowany przez internautów. W związku z plotkami o problemach ze zdrowiem i niekończącej się kurateli ojca fani zaczęli tworzyć akcję #FreeBritney, w ramach której m.in. piszą do artystki tysiące komentarzy, prosząc ją o znak, jeśli grozi jej coś złego. Niektórzy sugerują, że wokalistka stara się co jakiś czas przekazać pewne informacje internautom, np. ubierając w konkretny sposób. Nie wiadomo jednak, czy nie są to jedynie domysły fanów.