Zamknij

Britney Spears czuje się coraz gorzej? Prawnik ujawnia prawdę: "Jest jak pacjent w śpiączce"

08.10.2020 11:38
Britney Spears
fot. AFP/EAST NEWS

Britney Spears czuje się coraz gorzej? Od wielu miesięcy fani martwią się o zdrowie psychiczne słynnej piosenkarki. Do internetu trafiły szczegóły ostatniej rozprawy dotyczącej kurateli nad artystką. Prawnik Spears miał stwierdzić, że jego klientka nie jest nawet w stanie samodzielnie podpisać dokumentów prawnych.

Britney Spears nadal pozostaje pod opieką ojca. Piosenkarka została ubezwłasnowolniona ponad 12 lat temu w związku z załamaniem nerwowym i problemami psychicznymi.

Od kilkunastu miesięcy mówi się, że wokalistka chce uwolnić się spod kurateli Jamiego Spearsa. Do internetu trafiła jednak wypowiedź prawnika Britney Spears podczas ostatniej rozprawy sądowej. Jego słowa zaniepokoiły fanów gwiazdy.

10-letnia Britney Spears na starym nagraniu. Miała niesamowity głos [WIDEO]

Britney Spears czuje się coraz gorzej? Jej prawnik ujawnia szokującą prawdę

Britney Spears zmaga się z coraz większymi problemami psychicznymi? Wszystko wskazuje na to, że sytuacja wokalistki z kuratelą nie zmieni się w najbliższym czasie.

Ujawniono szokujące słowa prawnika Britney Spears, które wypowiedział w trakcie ostatniej rozprawy sądowej. Okazuje się, że stan psychiczny piosenkarki może niepokoić.

Obrońca Sam Inghman poinformował, iż jego klientka nie jest obecnie w stanie podpisać dokumentów prawnych. Porównał ją do pacjentów w śpiączce. Przyznał jednak, że w obecnej sytuacji wokalistka nie musi własnoręcznie nic podpisywać, może to zrobić za nią prawnik.

Britney Spears zakończy karierę?

Podczas wspomnianej rozprawy prawnik miał poinformować sędziego, że Britney Spears nie chce już występować i powrócić na scenę w przyszłości. Innego zdania jest podobno jej ojciec i jednocześnie kurator Jamie Spears, który zamierza wznowić karierę swojej córki.

Ostatnia płyta Britney Spears „Glory” ukazała się w 2016 roku. Na początku 2019 roku piosenkarka ogłosiła zawieszenie kariery i odwołała kolejne koncerty w Las Vegas.

Informowano wtedy, że nagła decyzja o przerwie jest spowodowana problemami zdrowotnymi jej taty. Niedługo później pojawiły się jednak informacje, iż Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka tygodni była poddana leczeniu.

Zobacz także: Britney Spears złamała nogę. Pokazała szokujące nagranie, jak łamie kość [WIDEO] 

RadioZET.pl/tmz.com, onet.pl/PK