Zamknij

Fani martwią się o Britney Spears. Opublikowała niepokojące nagrania [WIDEO]

Piotr Krajewski
30.05.2019 14:24
Britney Spears fani martwią się o piosenkarkę dodała niepokojące wideo na Instagramie
fot. instagram.com/britneyspears/

Britney Spears wróciła do mediów społecznościowych. Opublikowała ostatnio post, w którym zaprzeczyła, jakoby jej kontem na Instagramie zarządzał ojciec. Najnowsze nagrania Britney Spears zaniepokoiły jednak fanów. Wielu z nich martwi się o jej zdrowie i twierdzi, że gwiazda nie wygląda dobrze.

Fani martwią się o Britney Spears. Niepokojące nagrania na Instagramie

Britney Spears przeżywa trudne chwile. Od kilku tygodni coraz głośniej mówi się o problemach psychicznych słynnej piosenkarki. Nie brakuje plotek na temat jej niedawnego pobytu w szpitalu psychiatrycznym i kłopotach z ojcem, który od wielu sprawuje kuratelę nad 37-latką. Spekuluje się, że Jamie Spears kontroluje niemal każdy aspekt jej życia i odpowiada nawet za posty w mediach społecznościowych.

>> Britney Spears: 20 lat od wydania debiutanckiej płyty. Ciekawostki o albumie „…Baby One More Time”

Amerykańska gwiazda zdecydowała się opublikować krótkie nagrania na Instagramie, w których skomentowała ostatnie teorie spiskowe. Zaprzeczyła, jakoby jej oficjalne konto było prowadzone przez kogoś innego. Najnowsze wideo Britney Spears nie uspokoiło jednak jej fanów. Zdaniem wielu internautów wokalistka nie wygląda dobrze, sprawia wrażenie nieszczęśliwej i dziwnie się zachowuje, tańcząc do przeboju „Man Down” Rihanny.

„Ewidentnie nie jest z nią w porządku”, „niech ktoś zabierze jej Instagrama”, „coś tu jest nie tak”, „Britney, wielu fanów martwi się o Ciebie” — piszą internauci na Instagramie.

Stan psychiczny Britney Spears bez wątpienia niepokoi jej fanów. Jej wieloletni menadżer Larry Rudolph przyznał w niedawnym wywiadzie, że gwiazda jest w tak słabej kondycji, iż może już nigdy nie wrócić na scenę. Czy to oznacza koniec kariery Britney Spears? Czas pokaże.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/vulture.com/PK