Zamknij

Britney Spears ma dość ojca. Nowy prawnik złożył wniosek o odsunięcie go od kurateli

27.07.2021 11:39
Britney Spears
fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Britney Spears oficjalnie chce wyłączyć z kurateli swojego ojca. Piosenkarka i jej nowy prawnik, Mathew Rosengart złożyli wniosek do sądu o usunięcie Jamiego Spearsa, który od 13 lat sprawuje kontrolę nad życiem artystki, w tym jej majątkiem.

Britney Spears nie poddaje się i walczy o uwolnienie się spod władzy ojca. Pomóc ma jej w tym nowo zatrudniony prawnik. Mathew Rosengart zapowiedział, że zrobi wszystko, aby odsunąć Jamiego Spearsa.

Prawnik właśnie potwierdził swoje słowa. W poniedziałek do sądu trafił oficjalny wniosek Britney Spears o wyłączenie ojca z kurateli nad gwiazdą.

Zobacz także: Britney Spears topless. Piosenkarka pokazała zdjęcia nagich piersi [FOTO]

Britney Spears ma dość ojca. Prawnik złożył wniosek o odsunięcie Jamiego Spearsa od kurateli

Britney Spears rozpoczęła kolejny etap walki o wolność. Jej nowy, ceniony prawnik Mathew Rosengart, który reprezentował wcześniej wiele hollywoodzkich gwiazd (m.in. Bena Afflecka czy Stevena Spielberga), złożył właśnie wniosek do sądu w Kalifornii o wyłączenie z kurateli ojca wokalistki.

Piosenkarka chce odebrać Jamiemu Spearsowi możliwość nadzoru nad jej pieniędzmi. Jej zdaniem ojciec dopuścił się wielu nadużyć w trakcie ostatnich 13 lat. Prawnik zarekomendował, aby nowym kuratorem majątku gwiazdy został certyfikowany księgowy publiczny, Jason Rubin.

Kolejna rozprawa w sprawie kurateli nad piosenkarką odbędzie się 29 września.