Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Britney Spears na przepustce ze szpitala psychiatrycznego. Jej najnowsze zdjęcia niepokoją fanów

23.04.2019 10:43

Britney Spears przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym. Według plotek znajduje się tam już ponad trzy miesiące. Gwiazda otrzymała jednodniową, świąteczną przepustkę i została sfotografowana ze swoim chłopakiem. Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły jednak fanów.

Britney Spears na najnowszych zdjęciach fani martwią się o piosenkarkę foto fot. Twitter/East News

Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły fanów

Britney Spears została sfotografowana pierwszy raz pod ponad trzech miesięcy. W niedzielę artystka była widziana ze swoim chłopakiem, gdy wychodzili z jednego z hoteli w Beverly Hills. W związku ze Świętami Wielkanocnymi 37-latka miała otrzymać jednodniową przepustkę ze szpitala psychiatrycznego, do którego podobno zgłosiła się dobrowolnie kilka tygodni temu. Amerykańskie media spekulują jednak, że przebywa w nim od stycznia i znajduje się tam wbrew swojej woli.

Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły jednak jej fanów. Dawno niewidziana piosenkarka wyglądała na bardzo smutną, nieobecną, zagubioną i wystraszoną. Internauci martwią się, że pobyt w ośrodku nie służy Amerykance i tylko pogarsza jej stan zdrowia.

Przypomnijmy, że w zagranicznych mediach coraz głośniej mówi się, iż kwietniowa informacja o dobrowolnym zgłoszeniu się Britney Spears do szpitala psychiatrycznym jest zwykłym kłamstwem. Powodem problemów psychicznych piosenkarki miała być rzekomo choroba ojca. Stan zdrowia Jamiego Spearsa miał znacznie się pogorszyć, z czym 37-latka nie była w stanie sobie poradzić. 

W internecie pojawiły się jednak informacje, że to właśnie ojciec Britney Spears umieścił ją w placówce i zrobił to wbrew jej woli. Od 2008 roku Jamie Spears sprawuje prawną opiekę kuratorską nad swoją córką i może decydować o jej życiu. 

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Britney Spears?

Akcja #FreeBritney

Fani Britney Spears rozpoczęli w mediach społecznościowych masową akcję #FreeBritney. Domagają się uwolnienia rzekomo przetrzymywanej w szpitalu psychiatrycznej piosenkarki i chcą zwrócić uwagę internautów na toksyczny wpływ ojca na córkę. Żądają też zakończenia wieloletniej kurateli prawnej mężczyzny nad 37-latką.

W Hollywood odbył się również protest, podczas którego fani Britney Spears chcieli zwrócić uwagę ludzi i mediów na informacje o rzekomym przetrzymywaniu gwiazdy w szpitalu psychiatrycznym.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń