Zamknij

Britney Spears na przepustce ze szpitala psychiatrycznego. Jej najnowsze zdjęcia niepokoją fanów

Piotr Krajewski
23.04.2019 10:43
Britney Spears na najnowszych zdjęciach fani martwią się o piosenkarkę foto
fot. Twitter/East News

Britney Spears przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym. Według plotek znajduje się tam już ponad trzy miesiące. Gwiazda otrzymała jednodniową, świąteczną przepustkę i została sfotografowana ze swoim chłopakiem. Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły jednak fanów.

Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły fanów

Britney Spears została sfotografowana pierwszy raz pod ponad trzech miesięcy. W niedzielę artystka była widziana ze swoim chłopakiem, gdy wychodzili z jednego z hoteli w Beverly Hills. W związku ze Świętami Wielkanocnymi 37-latka miała otrzymać jednodniową przepustkę ze szpitala psychiatrycznego, do którego podobno zgłosiła się dobrowolnie kilka tygodni temu. Amerykańskie media spekulują jednak, że przebywa w nim od stycznia i znajduje się tam wbrew swojej woli.

Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły jednak jej fanów. Dawno niewidziana piosenkarka wyglądała na bardzo smutną, nieobecną, zagubioną i wystraszoną. Internauci martwią się, że pobyt w ośrodku nie służy Amerykance i tylko pogarsza jej stan zdrowia.

Przypomnijmy, że w zagranicznych mediach coraz głośniej mówi się, iż kwietniowa informacja o dobrowolnym zgłoszeniu się Britney Spears do szpitala psychiatrycznym jest zwykłym kłamstwem. Powodem problemów psychicznych piosenkarki miała być rzekomo choroba ojca. Stan zdrowia Jamiego Spearsa miał znacznie się pogorszyć, z czym 37-latka nie była w stanie sobie poradzić. 

W internecie pojawiły się jednak informacje, że to właśnie ojciec Britney Spears umieścił ją w placówce i zrobił to wbrew jej woli. Od 2008 roku Jamie Spears sprawuje prawną opiekę kuratorską nad swoją córką i może decydować o jej życiu. 

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Britney Spears?

Liczba głosów:

Akcja #FreeBritney

Fani Britney Spears rozpoczęli w mediach społecznościowych masową akcję #FreeBritney. Domagają się uwolnienia rzekomo przetrzymywanej w szpitalu psychiatrycznej piosenkarki i chcą zwrócić uwagę internautów na toksyczny wpływ ojca na córkę. Żądają też zakończenia wieloletniej kurateli prawnej mężczyzny nad 37-latką.

W Hollywood odbył się również protest, podczas którego fani Britney Spears chcieli zwrócić uwagę ludzi i mediów na informacje o rzekomym przetrzymywaniu gwiazdy w szpitalu psychiatrycznym.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK