Zamknij

10-letnia Britney Spears na starym nagraniu. Miała niesamowity głos [WIDEO]

07.08.2020 14:29
Britney Spears
fot. Youtube screen

Britney Spears to jedna z największych gwiazd w historii popu. Piosenkarka przyzwyczaiła jednak swoich fanów, że bardzo często śpiewa z playbacku. Z tego powodu wiele osób twierdzi, iż nigdy nie potrafiła śpiewać. Zdziwicie się, kiedy zobaczycie stare nagranie z 10-letnią Britney Spears. Miała niesamowity głos!

Britney Spears nie trzeba nikomu przedstawiać. Miliony sprzedanych płyt, mnóstwo przebojów i niezapomniane występy sprawiają, że amerykańska gwiazda na stałe zapisała się w historię muzyki pop.

Przez całą swoją karierę Księżniczka Popu mierzy się z zarzutami, że nie potrafi śpiewać. Wszystko przez to, iż nadużywa playbacku. W internecie nie brakuje jednak starych nagrań z młodą Britney Spears, która niesamowicie śpiewa. Poniżej możecie zobaczyć jej występ w telewizyjnym programie. Miała wtedy zaledwie 10 lat.

Britney Spears cała w tatuażach. Pokazała nowe zdjęcie w bikini [FOTO]

Britney Spears na starym nagraniu z dzieciństwa. Miała niesamowity głos

Britney Spears wystąpiła jako dziecko w programie „Star Search” w 1992 roku. Wokalistka zachwyciła widzów i jurorów występem z piosenką „Love Can Build a Bridge” duetu The Judds. Choć 10-letnia wówczas Amerykanka zrobiła furorę swoim niesamowitym wokalem, nie zdołała pokonać przeciwnika i odpadła z talent show.

Mimo przegranej Britney Spears nie poddała się i wkrótce dołączyła do ekipy programu dla dzieci „Mickey Mouse Club”, który stał się jej przepustką do wielkiej muzycznej kariery. Pod koniec 1998 roku jako niespełna 17-latka wydała debiutancki singiel "...Baby One More Time". Piosenka pobiła wszelkie rekordy popularności i na stałe wpisała się w historię muzyki pop.