Zamknij

Britney Spears nie powiedziała ostatniego słowa. Ujawni kolejne szokujące szczegóły kurateli?

21.07.2021 10:01
Britney Spears
fot. AFP/EAST NEWS

Britney Spears chce uwolnić się spod władzy ojca, który od 13 lat sprawuje nad nią kuratelę. Piosenkarka walczy o wolność w sądzie i coraz bardziej otwiera się w mediach społecznościowych, ujawniając niekiedy szokujące szczegóły. W najnowszym wpisie zasugerowała, że jeszcze wiele spraw nie ujrzało światła dziennego. Wszystko wskazuje jednak na to, że wokalistka planuje powiedzieć jeszcze więcej.

Britney Spears przeżywa trudny, ale bardzo ważny dla niej moment. Wspierana przez tysiące fanów i inne gwiazdy piosenkarka walczy w sądzie o powrót do normalności po 13 latach kurateli. Od 2008 roku całym jej życiem kieruje ojciec.

W ostatnich tygodniach wokalistka opowiedziała o szokujących nadużyciach ze strony Jamiego Spearsa, a także pozostałych członków rodziny i niektórych współpracowników. Britney Spears coraz chętniej mówi o swoim dramacie za pomocą mediów społecznościowych. W najnowszym wpisie zasugerowała, że wiele spraw wciąż nie ujrzało światła dziennego. 39-latka wie jednak, iż musi o nich opowiedzieć, aby móc iść dalej.

Zobacz także: Britney Spears zapowiada, że nie wróci na scenę. W ostrym wpisie zaatakowała swoją siostrę

Britney Spears zapowiada, że ujawni kolejne szokujące szczegóły kurateli

Britney Spears opublikowała post na Instagramie, do którego dołączyła długą wiadomość i zdjęcie z kostkami do gry układającymi się w napis „Dzień po dniu”.

We wpisie gwiazda przyznała, że była przez długi czas uciszana. Jak sama dodała, chciałaby móc pójść dalej, ale jeszcze nie może, ponieważ nie wszystko zostało ujawnione. Internauci zinterpretowali słowa Spears jako zapowiedź ujawnienia kolejnych szokujących informacji.

W jednym z moich ostatnich wpisów napisałam „życie toczy się dalej”, ale zawsze łatwiej powiedzieć niż zrobić. W tamtym momencie najłatwiej było to powiedzieć, ale wszyscy wiemy, że nigdy nie będę w stanie odpuścić i w pełni ruszyć dalej, dopóki nie powiem wszystkiego, co muszę powiedzieć. A nawet nie jestem blisko. Przez tyle czasu mówiono mi, że mam milczeć, ale w końcu czuję, że docieram do tego miejsca – napisała.

Britney Spears ma nowego adwokata. Kiedy kolejna rozprawa w sądzie?

W połowie lipca odbyła się rozprawa w sprawie Britney Spears. Wokalistka otrzymała zgodę na zatrudnienie własnego adwokata. Został nim słynny prawnik, Mathew Rosengart, który reprezentował wcześniej wiele hollywoodzkich gwiazd, m.in. Bena Afflecka, Seana Penna i Stevena Spielberga.

Amerykanka planuje pozwać swojego ojca za wieloletnie nadużycia. Kolejna rozprawa odbędzie się pod koniec września.