Zamknij

Britney Spears przeciwko ojcu. Poprosiła sąd o usunięcie go z funkcji kuratora

20.08.2020 10:08
Britney Spears
fot. Rex Features/East News

Britney Spears nie chce, aby ojciec nadal sprawował nad nią kuratelę — informują amerykańskie media. Piosenkarka zwróciła się z prośbą do sądu o odsunięcie Jamesa Spearsa od dotychczasowych obowiązków. Ojciec kontroluję finanse, karierę i decyzje artystki od ponad 12 lat.

Britney Spears od ponad 12 lat znajduje się pod kuratelą własnego ojca. Wprowadzono ją w związku z załamaniem nerwowym i problemami psychicznymi, z którymi artystka zmagała się w latach 2007-2008.

Według najnowszym informacji amerykańskich mediów piosenkarka ma dość obecnej sytuacji. 38-latka zwróciła się do sądu z wnioskiem o zmianę zasad sprawowania kurateli. Poprosiła o usunięcie Jamesa Spearsa z funkcji kuratora.

Britney Spears przeciwko ojcu. Nie chce, aby James Spears był jej kuratorem

Britney Spears jest ubezwłasnowolniona, a wszystkie podejmowane przez nią decyzje, m.in. związane z karierą muzyczną i wydatkami, muszą być uzgodnione z ojcem. Okazuje się, że wokalistka chce jak najszybciej odsunąć Jamesa Spearsa od sprawowanych dotychczas obowiązków.

Prośba Britney Spears trafiła do sądu. W oficjalnym wniosku artystka poprosiła, aby funkcja kuratora została przyznana Jodi Montgomery. Gwiazda współpracuje z nią już od dłuższego czasu. W ostatnich miesiącach kobieta zastępowała w obowiązkach ojca Spears, który zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Decyzja sądu w tej sprawie ma być znana jeszcze w tym miesiącu.

Britney Spears więziona przez ojca? Internauci stworzyli akcję #FreeBritney

Britney Spears może być wiezioną przez własnego ojca? Takie informacje pojawią się w internecie od wielu miesięcy. Fani martwią się o zdrowie artystki i komentują każdy jej nowy wpis w mediach społecznościowych.

Stworzyli głośną akcję #FreeBritney, która ma na celu zwrócenie uwagi internautów na kłopoty artystki będącej pod wieloletnią kuratelą ojca. Zdaniem wielu fanów James Spears świadomie więzi gwiazdę wbrew jej woli, a piosenkarka próbuje przekazać internautom ukryte informacje za pomocą mediów społecznościowych.

RadioZET.pl/tvn24.pl,onet.pl