Zamknij

Britney Spears przerywa milczenie. Skomentowała plotki o stanie swojego zdrowia

Piotr Krajewski
24.04.2019 10:51
Britney Spears przerywa milczenie skomentowała plotki o stanie swojego zdrowia
fot. Instagram (Britney Spears)

Britney Spears znów zmaga się z problemami psychicznymi i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek na ten temat, m.in. internauci zaczęli spekulować, że gwiazda jest przetrzymywana w placówce wbrew swojej woli. Piosenkarka postanowiła przerwać milczenie i odniosła się na Instagramie do wszystkich plotek.

Britney Spears o stanie swojego zdrowia. Dodała wideo na Instagramie

Britney Spears zdecydowała się odnieść do pojawiających się w ostatnim czasie plotek na temat jej zdrowia psychicznego i pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Opublikowała na swoim Instagramie wpis z krótkim wideo, w którym dementuje spekulacje i próbuje uspokoić zaniepokojonych fanów. Przyznała, że wszystko jest w porządku, ale potrzebuje jeszcze czasu, aby rozwiązać wszystkie problemy.

Chciałam się przywitać, ponieważ informacje na mój temat wymknęły się spod kontroli. Plotki, groźby śmierci wobec mojej rodziny i współpracowników oraz wiele innych szalonych rzeczy. Próbuję spędzić trochę czasu z samą sobą, ale to wszystko, co się obecnie dzieje, utrudnia mi to. Nie wierzcie we wszystko, co czytacie i słyszycie — skomentowała artystka.

Nawiązała również do krążących po sieci wiadomości mailowych, które rzekomo napisała kilka lat temu. Piosenkarka zdementowała to i przyznała, że pisał je podszywający się pod nią były manager Sam Lufti.

Moja sytuacja jest wyjątkowa, ale obiecuję, że obecnie robię to, co najlepsze. Może nie wiecie tego o mnie, ale jestem silna i walczę o to, co chcę. Wasza miłość i oddanie są niesamowite, ale potrzebuję teraz trochę prywatności, aby móc poradzić sobie z tym wszystkim. Jeśli moglibyście to dla mnie zrobić, będę bardzo wdzięczna. Kocham Was — dodała Britney.

W ostatnich dniach fani piosenkarki zaczęli spekulować, że Britney Spears przebywa w szpitalu psychiatrycznym od kilku miesięcy, znajduje się tam wbrew swojej woli, a za wszystkim stoi jej ojciec. Od 2008 roku Jamie Spears sprawuje kuratelę nad córką i decyduje o wielu aspektach jej życia. Internauci zorganizowali nawet masową akcję pod nazwą #FreeBritney, która zalała media społecznościowe.

Gwiazda dostała ostatnio przepustkę ze szpitala i została sfotografowana pierwszy raz od dłuższego czasu. Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły jednak jej fanów i jeszcze nasiliły wszelkie spekulacje.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy 37-letnia artystka opuści placówkę. Mówi się, że może w niej spędzić jeszcze kilka tygodni.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/popcrush.com/PK