Zamknij

Britney Spears jest przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym? Internauci żądają jej uwolnienia

Piotr Krajewski
18.04.2019 11:19
Britney Spears przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym internauci żądają jej uwolnienia
fot. Instagram/East News

Britney Spears znajduje się obecnie w szpitalu psychiatrycznym, do którego podobno zgłosiła się dobrowolnie kilka tygodni temu. Powodem kłopotów psychicznych piosenkarki miała być choroba ojca. Stan zdrowia Jamiego Spearsa miał znacznie się pogorszyć, z czym 37-latka nie była w stanie sobie poradzić.

Britney Spears jest przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym?

Britney Spears znajduje się obecnie w szpitalu psychiatrycznym, do którego podobno zgłosiła się dobrowolnie kilka tygodni temu. Powodem problemów psychicznych piosenkarki miała być choroba ojca. Stan zdrowia Jamiego Spearsa miał znacznie się pogorszyć, z czym 37-latka nie była w stanie sobie poradzić.

Teraz okazuje się, że prawda może być zupełnie inna. W amerykańskich mediach coraz głośniej mówi się, iż kwietniowa informacja o dobrowolnym zgłoszeniu się Britney Spears do szpitala psychiatrycznym jest zwykłym kłamstwem.

Twórcy internetowego podcastu poświęconego artystce dotarli do wiadomości adwokata z jej otoczenia, który poinformował, że Britney Spears przebywa w placówce wbrew swojej woli i znajduje się tam znacznie dłużej, niż informowano wcześniej. Mówi się, że gwiazda jest tam już od połowy stycznia.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Britney Spears?

Liczba głosów:

Piosenkarka została podobno umieszczona w szpitalu przez ojca. Od 2008 roku Jamie Spears sprawuje prawną opiekę kuratorską nad swoją córką i może decydować o jej życiu. Powodem hospitalizacji miało być zachowanie Britney Spears, która nie chciała się już stosować do zaleceń, zaczęła się buntować i odmawiała przyjmowania lekarstw. Sytuacja miała mieć miejsce podczas przygotowań do kolejnych koncertów w Las Vegas. W styczniu artystka poinformowała, że kolejna rezydentura koncertowa została odwołana z powodu problemów rodzinnych.

Fani Britney Spears coraz mniej wierzą w tę wersję wydarzeń i rozpoczęli w mediach społecznościowych masową akcję #FreeBritney. Domagają się uwolnienia rzekomo przetrzymywanej w szpitalu psychiatrycznej piosenkarki i chcą zwrócić uwagę internautów na toksyczny wpływ ojca na córkę. Od stycznia artystka przestała także być regularnie aktywna w mediach społecznościowych.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/popculture.pl/PK