Zamknij

Britney Spears szczerze o swoim stanie zdrowia. W końcu przyjmuje prawidłowe leki

30.11.2021 09:35
Britney Spears
fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Britney Spears powoli układa sobie życie po zakończeniu kurateli. W jednym z najnowszych wpisów na Instagramie piosenkarka poruszyła temat swojego zdrowia. Jak sama przyznała, pierwszy raz od lat przyjmuje prawidłowe leki.

Britney Spears wywalczyła w sądzie wolność i uwolniła spod kurateli ojca, który decydował o jej życiu przez ostatnie 13 lat.

Za sprawą mediów społecznościowych piosenkarka coraz chętniej opowiada o życiu. W jednym z ostatnich wpisów Britney Spears nawiązała do swojego stanu zdrowia.

Britney Spears szczerze o swoim stanie zdrowia

Britney Spears nie ukrywa radości z powodu zakończonej kurateli. Szczęśliwa wokalistka otwiera się przed fanami na Instagramie i porusza różne życiowe kwestie, o których wcześniej nie miała prawa mówić.

39-letnia gwiazda ujawniła, że po raz pierwszy od 13 lat przyjmuje prawidłowe leki. Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku artystka ujawniła, iż jej ojciec Jamie Spears zmuszał ją do przyjmowania bardzo silnych środków wpływających na psychikę.

To piękne, miłe i ciepłe, pier****** uczucie, kiedy czekasz cierpliwie 13 lat, aby móc żyć tak, jak chcesz i w końcu to się dzieje. Ludzie, zapalanie moich świec to jest po prostu radość. Możecie się zdziwić, bo moje modlitwy są cholernie potężne, szczególnie gdy od miesiąca przyjmujesz prawidłowe leki. Cholera, naprawdę mogę się modlić. Tak dobrze tu po prostu być. Jestem tu nie dzięki lekarzom i ludziom od kurateli. Dobrzy przyjaciele, świetnie tu być i być po prostu obecnym. Skoro mogę się teraz modlić, mam nadzieję, że w ciągu 3 miesięcy nastąpi u mnie zmiana… – napisała Britney.