Zamknij

Britney Spears usunęła konto na Instagramie. Co się stało? Fani zaniepokojeni

15.09.2021 09:34
Britney Spears
fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Britney Spears zszokowała fanów. Internauci są zaniepokojeni nagłym zniknięciem piosenkarki z Instagrama. Niektórzy zaczęli spekulować, że konto zostało usunięte przez jej ojca lub jego współpracowników. Wokalistka postanowiła skomentować całą sprawę.

Britney Spears słynie z tego, że chętnie komunikuje się z fanami za pomocą Instagrama, gdzie często publikuje swoje zdjęcia i inspirujące ją materiały. Ostatnio piosenkarka pochwaliła się w social mediach zaręczynami z Samem Asghari.

Po kilku dniach od radosnej wiadomości konto Britney Spears na Instagramie nagle zniknęło. Fani zaczęli martwić się o wokalistkę. Piosenkarka szybko jednak odniosła się do spekulacji internautów. Co się stało?

Zobacz także: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]

Britney Spears usunęła konto na Instagramie. Fani zaniepokojeni

Britney Spears zniknęła z Instagrama, co natychmiast zaniepokoiło internautów. W związku z trwającym procesem w sprawie kurateli piosenkarki wielu fanów martwiło się, że konto mogło zostać usunięte przez jej ojca lub jego współpracowników.

Sprawę skomentował obecny prawnik artystki, Mathew Rosengart. Adwokat potwierdził w rozmowie z "Page Six", że była to decyzja wokalistki.

Słowa zaniepokojonych fanów szybko dotarły do samej Britney Spears. Piosenkarka postanowiła ujawnić powody zniknięcia z Instagrama przy pomocy innego konta w social mediach. Opublikowała krótki wpis na Twitterze.

Nie martwcie się... Po prostu robię sobie małą przerwę od social mediów, by świętować zaręczyny. Wkrótce wrócę – napisała.

RadioZET.pl/billboard.com,pagesix.com