Zamknij

Britney Spears wraca z koncertami do Las Vegas. Zarobi miliony!

Redakcja
19.10.2018 13:20
Britney Spears
fot. Wong/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Britney Spears poinformowała, że już w lutym rozpocznie kolejną koncertową rezydenturę w Las Vegas pod nazwą „Domination”. Artystka ma zarabiać za jeden koncert ponad pół miliona dolarów. Przypomnijmy, że z końcem 2017 roku Księżniczka Popu zakończyła czteroletnią serię koncertów w mieście grzechu.

Britney Spears powraca do Las Vegas z kolejną koncertową rezydenturą zatytułowaną „Domination”. 37-letnia piosenkarka ogłosiła, że od lutego będzie występowała w Park Theater w Park MGM, wielkim kompleksie hotelowym połączonym z kasynem. W tym samym miejscu swoje koncerty będą dawać m.in. Bruno Mars, Celine Dion, Lady Gaga i Aerosmith.

Księżniczka Popu ogłosiła na ten moment 32 koncerty, które odbędą się między lutym a sierpniem.

Jak informują zagraniczne media, Britney Spears będzie otrzymywać za każdy koncert około 507 tys. dolarów. Oznacza to, że pobije tym samym rekord Celine Dion i będzie najlepiej opłacaną gwiazdą w historii występów w Las Vegas.

31 grudnia 2017 roku artystka zakończyła swoją pierwszą rezydenturę „Britney: Piece of Me”, która trwała od grudnia 2013 roku. Wystąpiła tam niemal 250 razy, co przyniosło jej zysk w wysokości 138 milionów dolarów. W trakcie show Księżniczka Popu prezentowała blisko trzydzieści piosenek, w tym swoje największe przeboje takie jak „...Baby One More Time”, „Toxic”, „Stronger”, „Oops!... I Did It Again” czy „Womanizer”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK