Zamknij

Britney Spears wróciła do zdrowia? Pojawiła się z chłopakiem na czerwonym dywanie [FOTO]

Piotr Krajewski
23.07.2019 10:54
Britney Spears wróciła do zdrowia pojawiła się z chłopakiem na czerwonym dywanie zdjęcia foto
fot. Rex Features/East News

Britney Spears pojawiła się na oficjalnej premierze filmu „Pewnego razu... w Hollywood”. Na miejscu towarzyszył jej partner Sam Asghari. To pierwsza obecność piosenkarki na czerwonym dywanie od bardzo dawna. W ostatnich miesiącach 37-latka zmagała się z problemami psychicznymi.

Britney Spears z chłopakiem na premierze filmu „Pewnego razu... w Hollywood”

Britney Spears wraca do zdrowia? Wszystko wskazuje na to, że tak. Słynna amerykańska wokalistka wzięła niespodziewanie udział w poniedziałkowej premierze nowego filmu Quentina Tarantino„Pewnego razu… w Hollywood”, w którym zobaczymy m.in. Rafała Zawieruchę w roli Romana Polańskiego.

Uśmiechnięta i dobrze wyglądająca Spears pojawiła się na czerwonym dywanie w Los Angeles razem ze swoim chłopakiem — 25-letnim Samem Asgharim. Para spotyka się od 2016 roku. 

Internauci nie kryją zachwytu wyglądem Britney Spears. Wiele osób twierdzi, że piosenkarka od dawna nie prezentowała się tak dobrze.

Britney Spears i problemy psychiczne w 2019 roku

Na początku 2019 roku Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka tygodni była poddana leczeniu. Piosenkarka porzuciła karierę, aby skupić się na sobie i swoim zdrowiu psychicznym.

Na temat jej pobytu Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym pojawiło się jednak wiele plotek. Zdaniem niektórych fanów artystka mogła trafić do zamkniętego ośrodka wbrew własnej woli. Nie brakuje też wielu spekulacji o kłopotach z ojcem, który od wielu lat sprawuje kuratelę nad 37-latką. Mówi się, że Jamie Spears kontroluje niemal każdy aspekt życia Britney i odpowiada nawet za posty w mediach społecznościowych.

W maju Larry Rudolph, wieloletni menadżer Britney Spears, udzielił wywiadu, w którym przyznał, że gwiazda jest w tak słabej kondycji, iż może już nigdy nie wrócić na scenę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK