Britney Spears wystąpi podczas kolejnego finału Super Bowl?

12.07.2017 16:14

Występy gwiazd w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w całym roku. Mimo że do Super Bowl jeszcze wiele miesięcy, zaczynają pojawiać się już pierwsze informacje o ewentualnych artystach, którzy wystąpią tam być może w 2018 roku. Coraz głośniej mówi się o występie Britney Spears.

Britney Spears wystąpi podczas kolejnego finału Super Bowl? fot. ons.pl

Od wielu lat 35-letnia Amerykanka jest wymienia w gronie potencjalnych artystów, którzy mogą zrobić show podczas Super Bowl Halftime Show. Co ciekawe, Britney Spears miała okazję już tam być. W 2001 roku pojawiła się gościnnie u boku Aerosmith w utworze „Walk This Way”. Nigdy jednak nie wystąpiła jako główna gwiazda.

Jak informuje nowojorskie Daily News, management piosenkarki prowadzi już rozmowy w tej sprawie z dyrektorami telewizyjnymi i reklamowymi. Nic jednak nie zostało oficjalnie potwierdzone. Nie wiadomo też, czy Spears miałaby wystąpić sama lub w towarzystwie innych artystów.

52. finał Super Bowl jest zaplanowany na 4 lutego 2018 roku.

Super Bowl Halftime Show i gwiazdy, które zrobiły tam furorę

Finał ten to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale także popkulturowe. Kilkunastominutowy koncert, który jest szeroko komentowany później w mediach, ogląda rokrocznie ponad 100 milionów ludzi.

Możliwość występu otrzymują tam tylko i wyłącznie największe gwiazdy muzyki popularnej. Super Bowl Halftime Show stało się ogromnym wydarzeniem muzycznym na początku lat dziewięćdziesiątych.

Podczas wielkiego święta futbolu amerykańskiego wystąpili już tacy artyści jak wspomniana wyżej Britney Spears, Michael Jackson, U2, Justin Timberlake, The Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Madonna, Beyoncé, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers, Katy Perry, Coldplay i ostatnio Lady Gaga.

RadioZET.pl/nydailynews/PK

Oceń