Britney Spears zakończy karierę? Jej menadżer twierdzi, że może już nigdy nie wystąpić

16.05.2019 19:47

Britney Spears znów zmaga się z problemami psychicznymi. Jej wieloletni menadżer Larry Rudolph przyznał w najnowszym wywiadzie, że gwiazda jest w tak słabej kondycji, iż może już nigdy nie wrócić na scenę. Czy to oznacza koniec kariery Britney Spears?

Britney Spears zakończy karierę jej menadżer twierdzi że może już nigdy nie wystąpić fot. FaceToFace/REPORTER/East News

W ostatnich tygodniach Britney Spears przebywała w szpitalu psychiatrycznym. Piosenkarka porzuciła karierę, aby skupić się na sobie i swoim zdrowiu psychicznym. Fani zaczęli jednak spekulować, że artystka mogła trafić do zamkniętego ośrodka wbrew własnej woli. Spears zdecydowała się sama skomentować te informacje.

Głos w sprawie piosenki zabrał teraz jej menadżer Larry Rudolph, z którym Amerykanka ponownie współpracuje od 2008 roku. W wywiadzie dla TMZ.com wyznał, że Britney Spears jest obecnie w bardzo słabej kondycji i być może już nigdy nie pojawi się ponownie scenę. Jego zdaniem gwiazda nie powinna wracać do koncertowania w Las Vegas ani w najbliższej przyszłości, ani może kiedykolwiek. Zdradził również, że ostatnia rezydentura koncertowa została odwołana przez kumulację problemów w życiu artystki. Spears mocno przeżyła chorobę ojca, a dodatkowo jej leki przestały działać.

Nie chcę, żeby wróciła do pracy, dopóki nie będzie gotowa fizycznie i mentalnie. Jeśli to nie nastąpi, to nigdy nie powróci na scenę. Nie jestem w stanie sprawić, aby znów pracowała. Pomogę jej, kiedy będzie chciała wrócić. Jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na powrót, jestem tu po to, aby powiedzieć jej czy jest to dobry czy zły pomysł — powiedział Rudolph.

W ostatnich dniach odbyła się także rozprawa sądowa dotycząca kurateli sądowej sprawowanej wobec Britney Spears. Od 2008 roku Jamie Spears jest prawnym opiekunem swojej córki i może decydować o jej życiu. Jak informuje TMZ.com, obecna na sali piosenkarka miała powiedzieć, że ojciec umieścił ją w szpitalu psychiatrycznym wbrew jej woli, jak również zmuszał do przyjmowania leków. W związku z tym wniosek o częściową kuratelę złożyła matka artystki.

RadioZET.pl/tvn24.pl, onet.pl/PK

Oceń