Zamknij

Britney Spears zaręczyła się z Samem Asghari. Jej ukochany jest młodszy o 12 lat [FOTO]

13.09.2021 09:12
Britney Spears i Sam Asghari
fot. Instagram / Britney Spears

Britney Spears zaręczona. Piosenkarka zaręczyła się z Samem Asghari po kilku latach związku. Para ogłosiła radosną nowiną w mediach społecznościowych. Britney Spears pochwaliła się także pierścionkiem zaręczynowym.

Britney Spears rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Piosenkarka zaręczyła się właśnie ze swoim wieloletnim partnerem, Samem Asghari.

Para postanowiła pochwalić się wyjątkową wiadomością w mediach społecznościowych zaledwie kilka dni po tym, jak ojciec Britney Spears złożył oficjalny wniosek o zakończenie kurateli nad córką.

Zobacz: Ojciec Britney Spears złożył wniosek w sądzie. Kiedy wokalistka odzyska wolność?

Britney Spears zaręczyła się z Samem Asghari

Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się po blisko pięciu latach związku. 39-letnia piosenkarka i młodszy od niej o 12 lat partner poinformowali, że planują wziąć ślub.

Nie mogę w to ku*** uwierzyć! – napisała szczęśliwa wokalistka na Instagramie i opublikowała zabawne wideo, na którym chwali się pokaźnym pierścionkiem zaręczynowym.

Fani Britney Spears są zachwyceni wiadomością o zaręczynach i mają nadzieję, że wokalistce uda się w końcu stworzyć szczęśliwą oraz trwałą relację. Artystka była już dwukrotnie mężatką – ze związku z Kevinem Federlinem ma dwóch synów. W 2011 roku Spears zaręczyła się ze swoim byłym menadżerem, Jasonem Trawickiem – para rozstała się jednak w 2013 roku.

Sam Asghari: kim jest narzeczony Britney Spears?

Sam Asghari ma 27 lat i urodził się w Teheranie, stolicy Iranu. Do Stanów Zjednoczonych przeprowadził się z rodziną, kiedy był nastolatkiem. Mężczyzna pracuje jako model i trener personalny.

Britney Spears i Sam Asghari poznali się w 2016 roku na planie teledysku do jej piosenki „Slumber Party”. Para wymieniła się numerami telefonów i zaczęła się spotykać.