Zamknij

Britney Spears zawiesza karierę i odwołuje koncerty. Jej ojciec omal nie umarł

Redakcja
07.01.2019 13:51
Britney Spears
fot. Instagram/East News

Britney Spears zawiesza karierę i odwołuje zaplanowane koncerty w Las Vegas. Nagła decyzja piosenkarki jest spowodowana kłopotami rodzinnymi. Jak poinformowała sama Spears, jej ojciec ma poważne problemy zdrowotne. Kilka miesięcy temu omal nie umarł w szpitalu. Artystka zdecydowała skupić się na rodzinie.

Britney Spears zawiesza karierę i odwołuje koncerty

Britney Spears zawiesiła karierę z powodu problemów rodzinnych. Wszystkie jej zaplanowane koncerty w Las Vegas zostały odwołane.

Okazuje się, że Britney Spears zdecydowała się zrezygnować z koncertów przez kłopoty zdrowotne jej ojca — Jamiego Spearsa. Piosenkarka opublikowała zdjęcie i wzruszający post na Instagramie, w którym przyznała, że jej tata niemal umarł. Kilka miesięcy temu 66-latek miał trafić do szpitala z pękniętym jelitem grubym, co zagrażało jego życiu. Britney Spears postanowiła więc skupić się w tym momencie na rodzinie.

— Nawet nie wiem od czego zacząć, ponieważ to dla mnie bardzo trudne – napisała Spears i dodała: Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala, gdzie prawie umarł. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało mu się przeżyć, ale jeszcze długa droga przed nim. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby skoncentrować się teraz na mojej rodzinie.

Przypomnijmy, że w lutym 2019 roku Britney Spears miała rozpocząć kolejną rezydenturę koncertową w Las Vegas. Podobno za jeden koncert otrzymywałaby ponad pół miliona dolarów.

31 grudnia 2017 roku artystka zakończyła swoją pierwszą rezydenturę „Britney: Piece of Me”, która trwała od grudnia 2013 roku. Wystąpiła tam niemal 250 razy, co przyniosło jej zysk w wysokości 138 milionów dolarów. W trakcie show Księżniczka Popu prezentowała blisko trzydzieści piosenek, w tym swoje największe przeboje takie jak „...Baby One More Time”, „Toxic”, „Stronger”, „Oops!... I Did It Again” czy „Womanizer”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK