Zamknij

Britney Spears zmieniła fryzurę. Pokazała nowe zdjęcie w bikini: "Pięknie i młodo" [FOTO]

17.06.2020 14:51
Britney Spears zmieniła fryzurę pokazała nowe zdjęcie w bikini foto
fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Britney Spears zaskoczyła fanów nową fryzurą. Piosenkarka opublikowała nowe zdjęcie w bikini i przy okazji pochwaliła się nowymi włosami. Księżniczka Popu zdecydowała się skrócić grzywkę.

Britney Spears zmieniła fryzurę. Pokazała nowe zdjęcie w bikini

Britney Spears zmieniła fryzurę. Choć Księżniczka Popu nie zdecydowała się na ogromną metamorfozę, trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. Znana piosenkarka nie zmieniła koloru włosów, ale w końcu obcięła grzywkę.

 Zrobiłam to, w końcu ją obcięłam — napisała gwiazda i opublikowała odważne zdjęcie w różowym bikini.

Nowa fryzura Britney Spears wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Fani twierdzą, że 38-latka wygląda teraz znacznie młodziej. Pochwalili też lekki make-up gwiazdy, która od dłuższego czasu prezentowała się głównie w mocnym makijażu podkreślającym oczy.

Britney, wyglądasz tak pięknie i młodo bez tego makijażu smokey eye. Jakby zdjęcie było zrobione 15 lat temu — napisała internautka.

Britney Spears złamała nogę. Pokazała szokujące nagranie, jak łamie kość [WIDEO]

Britney Spears: kiedy nowa płyta?

Ostatnia płyta Britney Spears zatytułowana „Glory” ukazała się w 2016 roku. Nic więc dziwnego, że fani dopytują gwiazdę, kiedy zaprezentuje nową muzykę. W ostatnim czasie wokalistka zdecydowała się jednak skupić na życiu prywatnym, więc nie ma na ten moment żadnych informacji o jej kolejnym albumie.

Britney Spears pozostaje jednak w stałym kontakcie z fanami i chętnie dzieli się z nimi swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Od dłuższego czasu wiele osób prosiło Księżniczkę Popu o opublikowanie w serwisach streamingowych piosenki „Mood Ring”, która została wydana kilka lat temu jedynie jako bonus w Japonii. Utwór zdobył ogromną popularność wśród fanów.

38-latka spełniła ich prośbę i pod koniec maja dodała kawałek m.in. na Spotify. Nieoczekiwanie piosenka „Mood Ring” odniosła duży sukces w sieci i dotarła m.in. na szczyt listy iTunes w USA.

RadioZET.pl