Zamknij

Brodka z nową wersją hitu „Varsovie”. Zapowiada jej koncertowy album „MTV Unplugged” [WIDEO]

Redakcja
29.11.2018 12:05
Brodka
fot. Youtube (BrodkaVEVO)

Brodka zaprezentowała swój hit „Varsovie” w zupełnie nowej wersji, którą stworzyła w ramach cyklu „MTV Unplugged”. Cała płyta z utworami nagranymi „bez prądu” ukaże się cyfrowo już 7 grudnia.

Brodka opublikowała nową wersję singla „Varsovie”, który podbił listy przebojów w 2012 roku. Koncertowa odsłona słynnego utworu promuje i zapowiada wydawnictwo „MTV Unplugged: Brodka”. Artystka zagrała niedawno trasę z koncertami „bez prądu”. Teraz postanowiła wydać płytę z zapisem występu w Lublinie. Album z 15 piosenkami ukaże się cyfrowo już 7 grudnia, a 19 stycznia trafi na półki sklepowe.

W trakcie lubelskiego koncertu Brodka zaśpiewała utwory z płyt „Clashes” i „Granda ”, EP-ki „LAX”, a nawet debiutanckiego albumu z 2004 roku. Na scenie pojawili się też goście specjalni: Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski. Pełne nagranie koncertu w wersji wideo będzie można zobaczyć od 10 grudnia w serwisie Player.pl.

Brodka to kolejna polska artystka, która zaangażowała się w projekt „MTV Unplugged”. Cykl nazywany koncertami „bez prądu” opiera się na występach wyłącznie przy akompaniamencie instrumentów akustycznych. W przeszłości albumy „MTV Unplugged” nagrali m.in. Kayah, Hey czy Kult.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/cgm.pl/PK