Zamknij

Brodka w przeboju „Heart-Shaped Box” Nirvany [WIDEO]

Redakcja
20.04.2018 16:42
Brodka
fot. Youtube (KayaxTV)

Monika Brodka zaprezentowała swoją wersję utworu „Heart-Shaped Box”, jednego z najsłynniejszych przebojów zespołu Nirvana. Nagranie zarejestrowano podczas pobytu piosenkarki w Tokio.

Brodka w coverze „Heart-Shaped Box” Nirvany

Brodka stworzyła swoją własną wersję piosenki „Heart-Shaped Box” z repertuaru Nirvany. Cover został nagrany w październiku zeszłego roku podczas wizyty w Tokio. Polska artystka postawiła na zupełnie inne brzmienie niż w oryginale, który jest utrzymany w grunge’owym klimacie.

 Podczas mojego ostatniego pobytu w Japonii dzięki gościnności YouTube Space Tokyo zarejestrowaliśmy live sesję z utworem „Heart-Shaped Box”. Zatopieni w czerwieni spoglądaliśmy na gigantyczne miasto z 29. piętra wieżowca, w którym znajdowało się studio. Cieszę się, że mogę się podzielić z Wami tym wspomnieniem — napisała Monika Brodka na Facebooku.

„Heart-Shaped Box” był pierwszym singlem z finalnego albumu Nirvany zatytułowanego „In Utero”, który pojawił się w 1993 roku. Dziś piosenka jest jednym z najsłynniejszych utworów zespołu i zachwyca kolejne pokolenia fanów swoim grunge’owym brzmieniem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK