Zamknij

Brodka zapowiedziała trasę koncertową promującą płytę "BRUT" [DATY, BILETY]

21.09.2021 16:30
Monika Brodka
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Monika Brodka zapowiedziała jesienną trasę koncertową. Wokalistka będzie promowała album "BRUT" w pięciu miastach w Polsce.

Monika Brodka pod koniec maja 2021 roku wydała swój piąty studyjny album. Materiał został nagrany w londyńskim studiu Flesh and Bone Studios, pod okiem producenta Oli’ego Baystona. Album wokalistki łączy brzmienia punk rocka, trip hopu czy grunge’u. W zapowiedzi krążka można było przeczytać, że "BRUT" to "powidoki z przeszłości i tęsknota do lat 90-tych w odważnym nowoczesnym wydaniu".

Monika Brodka rozpoczyna promocję albumu "BRUT"

Brodka poruszyła na swojej płycie temat ról przypisywanych do płci. Zmierzyła się ze stereotypami i wyraziła chęć wyjścia z utartych schematów, a także łączenia kobiecych i męskich cech. Album spotkał się z pozytywnymi reakcjami zarówno fanów jak i recenzentów. Artystka wkrótce wyruszy w jesienną trasę koncertową promującą materiał.

Cykl koncertów rozpocznie się 22 października w Krakowie w Klubie Studio. Krótka trasa zakończy się 14 listopada w Poznaniu.

Lista koncertów:

  • 22 października - Kraków, Klub Studio
  • 30 października - Gdańsk, Stary Maneż
  • 6 listopada - Warszawa, Stodoła
  • 13 listopada - Wrocław, A2
  • 14 listopada - Poznań, Tama

Monika Brodka - jesienna trasa promująca "BRUT". Bilety

Bilety na koncerty Moniki Brodki można nabyć za pośrednictwem strony ebilet.pl. Ceny rozpoczynają się od 99 złotych. Jak czytamy na stronie:

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).