Zamknij

Bruno Mars i David Guetta? Tego jeszcze nie było! Mamy kolejny klubowy hit?

Redakcja
27.06.2017 12:54
Bruno Mars i David Guetta? Tego jeszcze nie było! Mamy kolejny klubowy hit?
fot. ons.pl, wikimedia.org (Parlophone, Creative Commons Attribution 3.0 Unported)

Niespodzianka od francuskiego DJ-a i producenta muzycznego. David Guetta zaprezentował nową wersję piosenki „Versace on the Floor”. To najnowszy singiel Bruno Marsa.

Spokojny utwór w stylu r&b „Versace on the Floor”, kolejny singiel z płyty „24K Magic”, doczekał się oficjalnego remiksu autorstwa Guetty. Nowa wersja zyskała nieco więcej tanecznego klimatu.

Piosenka jest już trzecim singlem z albumu „24K Magic”, który Bruno Mars prezentował m.in. podczas majowego koncertu w Krakowie. Płytę promowały dotąd utwór tytułowy i kompozycja „That’s What I Like”. Możecie na nią głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

David Guetta: Kariera pełna hitów

W ciągu wieloletniej kariery Francuz wydał sześć studyjnych albumów, wyprodukował mnóstwo znanych hitów (m.in. "Titanium", "Sexy Chick", "When Love Takes Over") i oficjalnie remiksował utwory dla wielu artystów. Współpracował z m.in. Rihanną, Kelly Rowland, Akonem, Usherem, Sią, Nicki Minaj czy Emeli Sandé. Jedną z najnowszych jego kolaboracji jest duet z Justinem Bieberem – na utwór "2U" możecie głosować na naszej liście przebojów.

RadioZET.pl/PK