Zamknij

Bruno Mars gwiazdą Open’er Festival 2018!

Redakcja
26.10.2017 10:01
Bruno Mars gwiazdą Open’er Festival 2018!
fot. IMP Features/ Patrick van Emst / East News

Lepszego muzycznego newsa dziś nie usłyszysz. Jeden z najpopularniejszych obecnie artystów wraca do Polski. Bruno Mars wystąpi na Open’er Festival 2018. Pojawi się 7 lipca na Main Stage.

Zagłosuj

Pojedziesz na Open'er Festival 2018?

Liczba głosów:

Śpiewa, tańczy i pisze teksty. Bruno Mars to jeden z najbardziej uzdolnionych współczesnych artystów. Niemal każdy jego singiel natychmiast staje się wielkim przebojem.

Polscy fani mieli już okazję podziwiać show Amerykanina w maju 2017 roku, kiedy wystąpił w krakowskiej Tauron Arenie w ramach swojej trasy „24K Magic World Tour”.

Bruno Mars zdobył popularność w 2010 roku, kiedy pojawił się w przebojach „Nothin’ On You” B.o.B i „Billionaire” Travisa McCoya. W tym samym roku zaprezentował swój debiutancki album „Doo-Wops & Hooligans”, który sprzedał się w wielu milionach egzemplarzy. To z niego pochodzą hity „Just The Way You Are”, „Grenade”, „The Lazy Song” czy „Marry You”.

Później przyszła pora na kolejny krążek „Unorthodox Jukebox”. Album łączący w sobie dźwięki popu, r&b i funku sprzedał się w ponad sześciu milionach egzemplarzy na całym świecie oraz przyniósł przeboje „Locked Out of Heaven”, „When I Was Your Man” czy „Treasure”.

Zobacz także

W listopadzie 2016 roku Mars powrócił z trzecią płytą „24K Magic”, która podobnie jak poprzednie – osiągnęła spory sukces komercyjny.

W ciągu swojej dotychczasowej kariery artysta był nominowany aż 21-krotnie do Grammy. Zgarnął dotąd pięć nagród, w tym statuetkę w prestiżowej kategorii „nagranie roku” za wielki hit „Uptown Funk”.

Open’er Festival 2018

Kolejną edycję imprezy, która odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku, zaplanowano na 4-7 lipca w Gdyni. Organizatorem jest agencja koncertowa Alter Art.

Oprócz Bruno Marsa, na głównej scenie Open’er Festival 2018 pojawi się grupa Gorillaz. Wirtualny zespół, założony przez lidera Blur Damona Albarna, wystąpi 6 lipca.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK