Zamknij

Pożar na koncercie Bruno Marsa w Szkocji. Występ został przerwany! [WIDEO]

Redakcja
11.07.2018 15:29
Bruno Mars
fot. AFP PHOTO / VALERIE MACON / East News, Instagram

Niebezpieczna sytuacja na koncercie Bruno Marsa w Szkocji. Podczas występu w Glasgow zapaliła się scena. Organizatorzy byli zmuszeni przerwać koncert, a artysta musiał natychmiast opuścić scenę. W internecie pojawiło się sporo zdjęć i nagrań z incydentu.

Bruno Mars: pożar sceny na koncercie w Szkocji WIDEO

W trakcie wtorkowego koncertu Bruno Marsa w szkockim Glasgow doszło do pożaru. Występ został natychmiast przerwany przez organizatora, a amerykański gwiazdor musiał zejść ze sceny. Na telebimach pojawiły się komunikaty ostrzegawcze. Jak podają brytyjskie media, zapaliło się oświetlenie koncertowe — ogień wywołały efekty pirotechniczne.

Koncert przerwano na około 10 minut, a ekipa wyposażona w gaśnice zaczęła tłumić niebezpieczne płomienie. Nikomu nic się nie stało.

Bruno Mars powrócił na scenę w wielkim stylu. Razem ze swoim zespołem zaimprowizował piosenkę o całej sytuacji i żartobliwie zaśpiewał: — Spaliliśmy scenę w Glasgow.

Przypomnijmy, że niedawno Bruno Mars wystąpił po raz kolejny w Polsce. Był jedną z głównych gwiazd Open’er Festival 2018. W trakcie polskiego zaśpiewał mnóstwo swoich wielkich przebojów, m.in. „Just The Way You Are”, „Grenade”, „Uptown Funk” czy „That’s What I Like”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK