Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bruno Mars śpiewa swój wielki hit po hiszpańsku. Internauci zachwyceni [WIDEO]

16.10.2017 14:09

Pamiętasz hit „Just The Way You Are”? To właśnie ten utwór przyniósł Amerykaninowi ogromną popularność i zapoczątkował wyjątkową karierę. Bruno Mars zaśpiewał ostatnio swój wielki przebój w trakcie charytatywnego koncertu dla zniszczonego huraganem Portoryko. Nie wystąpił jednak z normalną wersją – artysta wykorzystał w utworze język hiszpański. Musisz to zobaczyć!

Bruno Mars śpiewa swój wielki hit po hiszpańsku. Internauci zachwyceni [WIDEO] fot. Youtube (Bruno Mars)

W sobotę, 14 października, odbył się „One Voice: Somos Live! A Concert for Disaster Relief” – wyjątkowe charytatywne wydarzenie, podczas którego gwiazdy muzyki wystąpiły na rzecz ofiar klęski żywiołowej na Karaibach. Koncert transmitowano w amerykańskiej telewizji. Wszystkie pieniądze zebrane w jego trakcie zostaną przekazane fundacjom, które pomagają ludziom na zniszczonych terenach.

Swoją cegiełkę do tego wydarzenia dołożył także Bruno Mars. Artysta postanowił zaprezentować angielsko-hiszpańską wersję swojego debiutanckiego singla „Just The Way You Are” z 2010 roku. Przebój doczekał się wielu coverów i pokrył się kilkukrotną platyną w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii.

Internauci zachwycili się występem Marsa. Nagranie obejrzano już blisko milion razy w serwisie YouTube. Nie brakuje tam wielu pozytywnych komentarzy.

„Jego ojciec jest Portorykańczykiem. Pokazał swoją miłość do jego przodków” – napisał jeden z internautów, zaś drugi skomentował: „Nie wiedziałem, że potrafi śpiewać po hiszpańsku. Niesamowite!”.

W „One Voice: Somos Live! A Concert for Disaster Relief” wzięli udział także Jennifer Lopez, Demi Lovato, Selena Gomez, Justin Timberlake i Ricky Martin. Pełny zapis koncertu znajdziesz poniżej:

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi