Zamknij

Bruno Mars śpiewa swój wielki hit po hiszpańsku. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Redakcja
16.10.2017 14:09
Bruno Mars śpiewa swój wielki hit po hiszpańsku. Internauci zachwyceni [WIDEO]
fot. Youtube (Bruno Mars)

Pamiętasz hit „Just The Way You Are”? To właśnie ten utwór przyniósł Amerykaninowi ogromną popularność i zapoczątkował wyjątkową karierę. Bruno Mars zaśpiewał ostatnio swój wielki przebój w trakcie charytatywnego koncertu dla zniszczonego huraganem Portoryko. Nie wystąpił jednak z normalną wersją – artysta wykorzystał w utworze język hiszpański. Musisz to zobaczyć!

W sobotę, 14 października, odbył się „One Voice: Somos Live! A Concert for Disaster Relief” – wyjątkowe charytatywne wydarzenie, podczas którego gwiazdy muzyki wystąpiły na rzecz ofiar klęski żywiołowej na Karaibach. Koncert transmitowano w amerykańskiej telewizji. Wszystkie pieniądze zebrane w jego trakcie zostaną przekazane fundacjom, które pomagają ludziom na zniszczonych terenach.

Swoją cegiełkę do tego wydarzenia dołożył także Bruno Mars. Artysta postanowił zaprezentować angielsko-hiszpańską wersję swojego debiutanckiego singla „Just The Way You Are” z 2010 roku. Przebój doczekał się wielu coverów i pokrył się kilkukrotną platyną w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii.

Internauci zachwycili się występem Marsa. Nagranie obejrzano już blisko milion razy w serwisie YouTube. Nie brakuje tam wielu pozytywnych komentarzy.

„Jego ojciec jest Portorykańczykiem. Pokazał swoją miłość do jego przodków” – napisał jeden z internautów, zaś drugi skomentował: „Nie wiedziałem, że potrafi śpiewać po hiszpańsku. Niesamowite!”.

W „One Voice: Somos Live! A Concert for Disaster Relief” wzięli udział także Jennifer Lopez, Demi Lovato, Selena Gomez, Justin Timberlake i Ricky Martin. Pełny zapis koncertu znajdziesz poniżej:

Zobacz także

RadioZET.pl/PK