Zamknij

Bryan Adams trafił do szpitala. Jest zakażony koronawirusem drugi raz w ciągu miesiąca

26.11.2021 08:44
Bryan Adams
fot. Instagram / Bryan Adams

Bryan Adams trafił do szpitala we Włoszech. Wokalista jest zakażony koronawirusem, po raz drugi w ciągu zaledwie jednego miesiąca. 62-latek opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z karetki.

Bryan Adams może mówić o ogromnych pechu. Kanadyjski piosenkarz uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Tuż po przylocie do Włoch lekarze zdiagnozowali u niego COVID-19. To drugi raz w ciągu jednego miesiąca.

Bryan Adams zakażony koronawirusem drugi raz w ciągu miesiąca. Trafił do szpitala

Bryan Adams ponownie zakażony koronawirusem. Muzyk poinformował w mediach społecznościowych, że na lotnisku w Mediolanie wykryto u niego zakażenie. Artysta został przetransportowany karetką do szpitala.

Oto jestem, właśnie przyjechałem do Mediolanu i po raz drugi w ciągu miesiąca uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19 – napisał wokalista i podziękował za wsparcie.

Na ten moment nie ma informacji na temat stanu zdrowia Bryana Adamsa. 30 października gwiazdor również otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Wówczas przeszedł zakażenie bezobjawowo, ale musiał wycofać się z koncertu podczas ceremonii włączenia Tiny Turner do Rock and Roll Hall of Fame.

Bryan Adams przyjechał do Włoch w roli fotografa. Miał promować współtworzony przez niego kalendarz Pirelli na 2022 roku, gdzie znajdą się zdjęcia m.in. Cher, Rity Ory, Iggy Popa, Jennifer Hudson czy Grimes.

RadioZET.pl/billboard.com