Zamknij

Bryan Adams pokazał niesamowite zdjęcie z koncertu. Tak wygląda smog w Indiach! [FOTO]

Redakcja
16.10.2018 13:18
Bryan Adams
fot. instagram.com/bryanadams/

Bryan Adams podzielił się z fanami niesamowitym zdjęciem z niedzielnego koncertu w New Delhi, wielomilionowej stolicy Indii. Okazuje się, że magiczna fotografia nie wyglądałaby tak, gdyby nie ogromne zanieczyszczenie powietrza w tym regionie.

W niedzielę Bryan Adams wystąpił z trasą „Ultimate Tour” w New Delhi. Tuż po zakończonym występie kanadyjski artysta pochwalił się niesamowitym zdjęciem z koncertu na otwartym powietrzu. Widać na nim tłum widzów z włączonymi latarkami i górującą nad nim postać Adamsa.

— Jeśli dobrze się przyjrzycie, to zobaczycie moją zarysowaną w kurzu i dymie sylwetkę, która góruje nad publicznością. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Magiczne Indie. Namaste — napisał Bryan Adams.

Okazuje się, że piękny efekt widoczny na zdjęciu to tak naprawdę śmiertelnie niebezpieczny dla zdrowia smog. Jak informuje Światowa Organizacja Zdrowia, Delhi jest szóstym najbardziej zanieczyszczonym miastem na Ziemi, a jakość tamtejszego powietrza należy do najniższych na świecie. Właśnie w takich warunkach tysiące osób bawiło się na koncercie Bryana Adamsa.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com/PK