Zamknij

Budka Suflera powraca z nowym wokalistą. Piosenka „Gdyby Jutra Nie Było”

Piotr Krajewski
06.08.2019 14:50
Budka Suflera Gdyby Jutra Nie Było nowa piosenka z nowym wokalistą
fot. Youtube

Budka Suflera powraca z nowym singlem. Utwór „Gdyby Jutra Nie Było” to pierwsza z nowych piosenek, które usłyszymy na jesiennej trasie zespołu. W nowym singlu Budki Suflera możemy usłyszeć nowego wokalistę Roberta Żarczyńskiego.

Budka Sulfera i nowa piosenka „Gdyby Jutra Nie Było”

Budka Suflera zaprezentowała nową piosenkę „Gdyby Jutra Nie Było”, która zapowiada wielki powrót słynnego zespołu na scenę. Utwór stworzył Romuald Lipko, a autorem tekstu jest Marek Dutkiewicz.

Nowy singiel „Gdyby Jutra Nie Było” to również debiut nowego wokalisty Roberta Żarczyńskiego, który kilka miesięcy temu dołączył do składu. Wcześniej przez kilka lat grał w formacji Budka Band śpiewającej covery grupy. W piosence pojawiają się też po raz pierwszy gitarzyści Dariusz Bafeltowski i Piotr Bogutyn.

Nowa trasa koncertowa Budki Suflera. Kiedy koncerty w 2019 roku?

Budka Suflera powraca na scenę z jesienną trasą koncertową zatytułowaną „45 lat! Powrót do korzeni”. We wrześniu i październiku zespół wystąpi w największych polskich salach koncertowych, m.in. w Tauron Arenie w Krakowie, Ergo Arenie w Gdańsku, Spodku w Katowicach czy na Torwarze w Warszawie.

>> Kup BILETY na jesienną trasę koncertową Budki Suflera

RadioZET.pl/PK